reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Czyli pewnie ma zbyt duże napięcie mieśniowe. Masuj mu zewnętrzną stronę dłoni-tak glaszcz. Powinno to zmniejszać napięcie i otworzyć rączki. Poza tym ćwicz taki tuptania nozkami przy zmianie pieluszki- tuptasz najpierw do dołu,a później do boków i rób coś takiego- daj Małemu swoje kciuki do łapek i po kolei najpierw brawo brawo nad klatką piersiową, później bum bum bum prostujesz rączki do boków i delikatnie pukasz w podłoże i na końcu skrzyzuj rączki na klatce i rób tulimy tulimy. I jeszcze ciągle z Twoimi kciukami rączki za główkę i takie tuptania rączkami do boków. Rozumiesz?

tak. dziekuje. tylko ze neurolog nie stwierdzila zbyt duzego napiecia miesniowego. powiedziala ze w normie jest. no nic, ide do pediatry, bo neurologa jak juz mowilam mamy za miesiac i przy okazji bedziemy omawiac usg glowki. no to teraz mam naprawde powod do zmartwien... ryczec mi sie chce, bo wyobrazam sobie czym to moze skutkowac w przyszlosci, jesli lekarze zbagatelizuja albo nie wiem. mama mi mowila ze tez to mialam i przypadkiem ciocia zauwazyla a juz cwiczenia byly praktycznie w ostatniej chwili. jejku no jak nie mi ze zdrowiem sie psuje to Oliwierkowi cos dolega a to ostatnie co byc moze...

martusia a proszę Cie bardzo specjalnie dla Ciebie wg Mikołajowego życzenia

mam ten sam problem z główką mojego małego, tylko mój to na lewo heh
doloress nie zapraszaj bo jeszcze przyjadę heh
stokrotka gratuluje, mój dziś sobie z brzuszka na plecki fiknął :-D

az slinotoku dostalam uwielbiam biala i mleczna! :D:D:D
 
reklama
axari :zawstydzona/y::-D

mój mały chrapie gorzej niż stary :rofl:

właśnie się szczaiłam, że mój mały kończy za 6 dni 3 m-ce ja pierdziele jak ten czas pędzi, a ja jeszcze go na nic nie szczepiłam oj zjedzą mnie zjedzą na bank (biała świta oczywiście nie Wy:-p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry