reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
WITAM:)

FASOLKA
super!
MARTUSIA kciuki &&&
MEGAN sudocremem smaruj...z tego może później odparzenie się zrobić...bo niekiedy najpierw takie syfki wychodza...chyba ze to z innego powodu ale spróbuj obserwuj...
 
Martusia &&&&&&&&&&&&&

a my dziś spaliśmy od 20.00 do 7.30 ( ja do 7.00 bo musiałam Starszego do przedszkola wyekspediować ... śniegu u Nas z 5 cm więc możecie sobie wyobrazić drogę z 4 - latkiem który w każdy głębszy śnieg musi wejść... mój młody też przekręcać głowę w jedną stronę, ale przekładałam go z jednej strony na drugą nosiłam brzuchem w dół na przedramieniu i przestał... teraz normalnie prosto trzyma :D
Mojego trolla małego chyba uczula płyn do kąpieli Nivea ( nie dostawał wysypki tylko skóra nad brwiami i wzdłuż boczków robiła mu się jak papier ścierny mimo oliwkowania) i teraz go kąpię w Oilatum ... ale miałam to samo z Beniaminem gdzieś do roku żadnych pachnących płynów nie mogliśmy używać, a teraz wsio ryba... No i co mu jeszcze zostało to absolutnie nie może nosić żadnych rajtek "targowych" bo zaraz pod kolanami uczulenie które wyglądało okropnie, swędziało a potrafił nawet tak rozdrapać ze swędzenia że miał rany ... więc to "szlachcic" jak się śmiejemy bo on żadnych nie100%bawełnianych rzeczy nosić nie może :D


a mam pytanie jeszcze... jak zmusiliście swoje dzieci do ssania smoków? bo mój ma odruch niemal wymiotny jak mu pakuję smoka do buźki ( przypomniało mi się jak zobaczyłam zdjęcie Ayni )
 
NATHALIEP mój też tak niekiedy miał i miewa...ja tak stopniowo wkładałam mu i tak poruszałam palcem góra dół ze jak załapał puszczam i tak mu się spodobał:)wiele razy mnie ratuje ;)ps.to ty na avatarku?super fotka :D
 
Tak to ja :D nienormalna mama zupełnie nienormalnych dzieci :D... dziękuję Patrysia bardzo :) będziemy ćwiczyć smoczkowanie... bo właśnie drze japkę swoją przepiękną :D
 
Jej hej. Dzien dobry. My dziś siedzimy w domu,bo Kacperek coś rano pokasływał,a w niedzielę mamy ważną imprezę rodzinną,więc tym bardziej musi byc w dobrej formie.
Martusia- & i daj znać jak tam.
 
reklama
Do góry