reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Drzemag no co robią? plotkują, kawkę piją, a jak już z to wielką łaską odbiorą telefon. przecież im przeszkadzasz...

my jutro do lekarki, bo ten katar jest masakrą, niby w nocy ładnie śpi (wczoraj 22:30-9.20) a w dzień ciagle gil wisi, mimo odciągania nos zaraz na powrót zatkany. i ciągle na rękach... :(

i jeszcze te górne 2 co nie chcą wyleźć.
 
reklama
Jak tam mamuski dzien minał ,my dzis dwa mega długane spacery zaliczyłysmy bo pogoda nawet sie słoneczna i ciepła zrobiła młoda poszalała na placu zabaw ;-).A teraz zamiast spac to warjuje w łozeczku :cool2:
 
U mnie już spokój. Dziecko już zdrowe, wysypka prawie zeszła, teraz śpi jak aniołek a mamusia może posurfować po necie:cool2: bo w telewizorni oczywiście lipa.
 
Cześć damy. Ale mieliśmy dzień ulalala.
Maly juz obudzil sie o 6.45 :confused: tu sie potwierdza zasada że im pozniej idzie spać tym szybciej wstaje.
Na spacerze był z dziadziem aż 3 razy (chyba mu uszami wyjdzie) dzięki temu jednak mogłam ulepic pierogi. Adaś wszamal w mgnieniu oka i bardzo mu smakowało. Potem jeszcze mój chciał swoje bułeczki to machnelam. Reszte dnia wydurniali sie z mężem bawiąc w chowanego, to w piłkę, świetnie im idzie, Adas ladnie podaje, chowa sie tez wzorowo jak nie w kuchni to za kanapa a potem wielki śmiech i wrzask jak sie go znajdzie. Dzięki mojemu tacie uporzadkowalismy dom od góry na dół. I powiem wam, że te dni coraz intensywniejsze się robią a na dworze coraz zimniej.

Verita ja sobie obiecalam ze jeszcze spróbuję chociaz miesiąc przeciągnąć bez ogrzewania mimo że zmarzluch straszny ze mnie.

Drzemag witaj
 
No to Was sobie przewertowałam...ale lektura!!!!
Niezle w tyle jestem hahahah, no cóż ...
A ile ciężarówek!!! Gratulacje !!!

U nas imprezka roczkowa udana, chociaż ja padłam na ''pysk'' ale warto było!
Ząbki AŻ dwa mamy hahah, czekamy na reszte - i chyba właśnie reszta idzie, bo dzisiaj i gorączka i rozwolnienie i ogólne rozbicie,mam nadzieje ze noc bedzie ok
Co do nocy...Majeczka zazwyczaj sypia od 20:30 do 8 rano, czasami jest mleczko w nocy a czasami pieknie przesypia, śpi u siebie w łóżeczku, no chyba ze to ta z tych cięższych nocek to biorę ją do nas.
Jeszcze nie chodzi ale dzielnie próbuje, jest bardzo żywa, mysle ze wszystkie drzewa w okolicy beda jej hahah

Nie wiem co jeszcze pisac bo tak dawno sie nie udzielałam ze cieżko to ując w jednym poscie.
Postaram się zagladac chociaz co parę dni....

PS Witam wszystkei nowe mamusie :)
 
Awersja u nas to samo leje od rana i wieje :-p


Z młoda to była cisza przed burza , dzis smarki od rana kaszel itp idziemy sie dzis zbadac do pediatry bo cos sie wyklowa a jutro mnie nie ma młoda z mama zostaje wiec nie bede miała jak :eek:

Miłego dnia mamuski :-)
 
reklama
fasolka zdrowka zycze, u nas tez mala katar zaplapala i pol nocy sie rzucala w lozeczku,
Awersja u nas juz od dluzszego czasu wieje i ciagle paa, wczoraj skonczylo sie na krotkim pobycie w ogrodzie tak nam przewialo ale dzis trzeba juz do ludzi wyjsc...
Ayni ja sie ograniczam do rana ok pol godzinki a potem gotuje duzo albo cos pieke to temp wzrasta ale z pozytkiem, nie a rady zimno wietrznie, dom nie ocieplony ...
 
Do góry