reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam niedzielnie :-) u nas wszyscy zasmarkani cudownie poprostu :eek:

Wszystko na dzis prawie gtowe tylko tort przełozyc musze ;-) no i balony podmuchac i przystroic :-) .

Miłej niedzieli :-)
 
Uff, dobrze, że ja już mam Roczek za sobą. Dla mnie to była mordęga. 10 dorosłych i trójka małych dzieci na naszych 40metrach. Żarcia narobiłam jak dla pułku wojska a goście i tak niewiele jedli bo się tortem zasłodzili. Dzieci były upierdliwe bo skołowane tym co się działo a ja wieczorem padałam z nóg.
 
witamy nowa mamuśkę wrześniową :-) w Gdyni mam rodzinkę ;-)

stokrotka i teraz dopiero to mowisz:-D Napisz z jakiej dzielnicy, czy raczej centrum ?;-)

Uff, dobrze, że ja już mam Roczek za sobą. Dla mnie to była mordęga. 10 dorosłych i trójka małych dzieci na naszych 40metrach. Żarcia narobiłam jak dla pułku wojska a goście i tak niewiele jedli bo się tortem zasłodzili. Dzieci były upierdliwe bo skołowane tym co się działo a ja wieczorem padałam z nóg.

ja na moich 45 metrach mialam 20 ludzi:szok: ale dalismy rade :tak: a zarcvie pomrozilam , bo tyz narobilam dla calej armiii:-D
 
a ja mam tą maść :sorry:

no pisałam chyba kiedyś o Gdyni :zawstydzona/y: rodzinka mieszkała na ul. Warszawskiej, pamiętam,że z dworca szło się cały czas prosto ;-)

no ja dziś teściom zapowiedziałam,że impra roczkowa młodego na 16 przewidziana :-D,że robię sałatkę i piekę 2 ciasta no i zamówiłam już tort :tak: żadnego obiadu nie pichcę :tak:

dziś byliśmy u teściów na obiedzie (gołąbki były), i dostaliśmy wałówkę do domu więc jutro mam z głowy :-D
 
reklama
Do góry