reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam


misiako, katezbb zdrówka dla Waszych maluszków !!
aniawos straszna historia, współczuję rodzicom.
klementyna my mamy leżaczek bujaczek z wibracja Bright Starts, Jagódkę wogóle nie rusza ta wibracja, zero reakcji, jest jej chyba obojetna
wrzesniowa my też usg bioderek robimy prywatnie, koszt 85 zł. Czy z wynikiem takiego usg potem idzie się do pediatry czy nie potrzeba?
Magda Jagoda też ostanio ulewa wodą z grudkami mleka ,widać tak musi myć. Musiamy się pochwalić że u nas ulewanie powoli ustaje, czasem się jeszcze zdarzy po spaniu właśnie taką wodą ulać.

Ellsi
koleżanka podsunęła dobry pomysł, zaproponuj teściowej aby od ich strony był ojciec chrzestny. Ja bym nie ustępowała, wybór rodziców chrzestnych należy do Was i nikt nie powinien Wam nic narzucać.

outastanding wiem co czujesz, jak moi rodzice wyjechali a mąż wrócił do pracy i zostałam sama z córcią w domu też było mi na początku trudno,ale jakoś to wszystko ogarnęłam .Dasz radę, cierpiliwości, głowa do góry !!

U nas odpukać żadne choróbsko się nie przypałętało i oby tak dalej, mam nadzieję że córcia końskie zdrowie odziedziczyła po mamusi. Weekend minął nam w miarę spokojnie, w sobotę na wieczór córcia zastrajkowała i ani myślała iść spać,chyba czuła że jest zmiana czasu i będzie mogła sobie godzinkę dłużej pospać, to postanowiła troszkę podokazywać:-). W niedzielę mieliśmy gości, ciotki i prababcia odwiedziły wnuczkę. Prześcigali się kto ma ponosić małą. A Jagoda w siódmym niebie bo uwielbia na rączkach. Była bardzo grzeczna. Sprawę chrzestnego też mamy już załatwioną,mój kuzyn przywiózł familię to go poprosiliśmy.

Dziś u nas szaro i ponuro, ale trzeba chyba wyjść i jakieś zakupy zrobić, jutro święto.

Miłego dnia
 
reklama
witam wszystkie mamuśki
misiako, katezbb niech wam maluszki szybciutko zdrowieją
wrzesniowa ja też ide prywatnie na bioderka bo nawet jak byłam przy Edycie państwowo to mnie skrobnął 70 i potem wykrył dysplazje i jeszcze zarobił na poduszce freiki 40 bo tylko połowa z nfz była refundowana. a jak na drugie badanie poszłam do innego prywatnie to mi powiedział że nie było potzeby bo miała nie wielkie odchylenia od normy.
Ellsi nie daj sie dziewczyno to wasza decyzja teściowa nie powinna miec nic do gadania

outastanding są dzieci spokojne przy których nie wiele trzeba robic tak jak moja Ala:-)
są też z dużym temperamentem jak moja Edzia
wiem co czujesz i że jest ci cieżko bo sama bez pomocy bym nie podołała przy Edytce trzymaj sie kochana kilka miesiecy i juz bedzie lepiej. A za to następny dzidzius bedzie jak Anioł i da mamusi wytchnąc zobaczysz:tak:


A my juz po chrzcinach mała spała całą msze i nawet nie pisnęła przy polewaniu wodą wiec obyło sie bez stresu
imprezka potem bardzo udana goście od 12 do 18 siedzieli zero przygotowań zero sprzątania wszystko dzieki firmie cateringowej.
Jestem przeszcześliwa że już po bo nie lubie robic takich imprez.

pozdrawiam Was kochane ide prasowac
 
Kurcze to nasze NFZ jest do d**y :wściekła/y: Jak widzę większość z nas musiała zabulić za USG...i tak jak mówisz magda, 10min patrzenia na USG pare słów i 100zł w kieszeni, bo te 40zł to jeszcze spoko.
Igocencja my kontrolnie chodzimy co dwa tygodnie do pediatry więc na pewno będzie czytał opis USG. Jeżeli wszystko będzie w porządku to na Twoim miejscu przy najbliższej wizycie u pediatry powiedziała bym po prostu, że byliście.

outastanding głowa do góry jesteś najlepszą mamą dla swojego szkraba. Wiem co to znaczy być tak wykończona... Będzie dobrze, cierpliwości.
 
Hej,
Leos juz troche lepiej. Gorączki juz nie ma, ale katar niestety jeszcze siedzi w nosku. Najgorzej ze glutki zielone, mam nadzieje ze nieskonczy sie antybiotykiem. Naszczescie cycka ładnie wiec mam nadzieje ze szybko zwalczymy ta infekcje. W związku z tym na groby pojedziemy jak wydobrzejejmy i nie będziemy sie pchac w korki pod cmentarzem. Wczoraj troche z Leosiem popołudniu odsypialam ale i tak deficyt spania ogromny.
Duzo zdrowka:-)
 
Witam. Moi smyki jak na razie śpią, więc jestem na bb. Ostatnio pisałam posta i wiecie co, Krystek się obudził i wyłączył kompa więc post się skasował bo nie zdążyłam go wysłać. Teraz postanowiłam najpierw napisać co u nas a potem poczytać co u was. Krystek znowu ma katarek i Radek też ale o wiele mniejszy niż jego brat. W ogóle się nie wysypiam, ostatnio to na zmianę wstawali i nawet Krystek do nas przyszedł to leżałam jak sardynka w puszce a Krystek rozłożył się na prawie całej mojej poduszce i jak wstałam to głowa mnie jakoś bolała i kręgosłup. Wczoraj była ta zmiana czasu a jakoś nie chciał mój malec dłużej pospać.
 
Witajcie!

Misiako
na katar najlepsze jest mleczko Mamusi!! :-) Zakrop nosek mleczkiem, pomoże!! Uściski dla Leona!!


USG moja pani dr mówi, ze nie ma potrzeby, zeby isc na usg bioderek. Z Adasiem nie byłam... Pediatra myśli jak Klementynki pediiatra :-)

Sylwiczka
buziaki dla małej Chrześcijanki :*
Super, że imprezka udana i że jesteś zadowolona :-)

Igocencja zazdroszczę, że sprawa chrzestnego załatwiona! Ja nie mam kogo wziąć :-(


Magda ja z jedzonkiem w przypadku Adasia spieszyłam się, bo chciałam już, bo to tak fajnie... W przypadku Hani poczekam do pół roczku :-) tak postanowiłam :-) w marcu Jej zacznę wprowadzać :-) no, może w 2 połowie lutego ;-)
Hania moja też dopajana nie jest. Karmiąc piersią nie trzeba :-)


Klementyna jak mówisz, że to tak działa, to chyba też kupię wodę koperkową dla siebie :tak::-D:-D:-D

Bluetooth
a odbija po każdym karmieniu Lenka? Moja Hania ulewa jak porządnie nie odbije.

Wrześniowa :-D:-D:-D bo dzieci wiedzą jak i gdzie się zachowywac :-)
Mój Mąż mówił w pracy kolegom, ze Hania nie śpi prawie wcale, ze zmęczony jest i że chciałby pospać jak jest możliwość pod wieczór, chłopaki oczywiście mówią, że nie ma sprawy :-) a teraz już się dąsać zaczynają, bo ile razy widzą moją Hanię, to ta grzecznie śpi :-D i nie wierzą, że On taaaaki zmęczony ;-):-D
chociaż z drugiej strony... Ona i tak wciąż ze mną, więc po czym On zmęczony:confused::-D


Aniawos spóźnione buziaki urodzinowe dla Ciebie i Córci!!:*:*
I światełko dla Maluszka (i)

Mambusia :-) kierowca - super sprawa :-D:-D:-D dla tego kto prawka nie ma :-D:-D:-D jak jest super impreza....:-D:-D:-D
Ja też bardzo lubię autem jeździć, ale gdzieś dalej się boję... Nad morze pojechałam najdalej jako kierowca, 307 km z pod domu pod dom pani w Pobierowie :-)

Asia* może ma zmieniony rachunek w banku, dlatego nie chce płatności przez płacę z Allegro. Ja tak kiedyś miałam, wpłacili mi pieniążki na starte konto, nie zmieniłam w ustawieniach płacę z All. chociaż na stronie przedmiotu napisałam, że inne konto... ;/ Musiałam iść do banku w którym kiedyś miałam konto, tam dali mi nr ostatniego przelewu, to się wklepuje a ALL. i podaje nowy nr konta. Może ta sama sytuacja u Twojego kupującego? All wysłalo pieniążki na nowe konto.

78... Przykro mi, że musiałaś przez coś takiego przejść... Ja kiedyś powiedziałam teściowi, że móglby się powstrzymać te godzinę jak jestesmy u nich i nie palic, bądz wyjść na zewnątrz, a on sobie zapalił w kuchni, gdzie w domu wszedzie drzwi były pootwierane i moje dziecko musiało to wdychac. Więc wiem o czym mówisz, mimo, że to nie była libacja alkoholowa... Ja w ogóle jakoś alkoholu nie uważam w towarzystwie dzieci, nawet jakich malutkich jak nasze szkraby. Opary robią swoje... Mam nadzieję, że Twój Mąż powie coś rodzinie...

Idę becikowe załatwić :-) w końcu :-) Mąż w domu, babcia w domu :-) trzeba korzystać :-)

Milego dnia! Pozdrawiam ciepło!:*
 
Iga osoba która wykonuje usg powinna wpisac notatkę w ksiązeczkę dziecka i to później można pokazać pediatrze,tak bynajmniej było u nas.
outastanding wspólczuje dzieciątka z charakterem.Ja na szczęscie mam synka który jest grzeczniutki i nie woła na rączki a wręcz nawet nie lubi jak go się nosi więc go kłade daje smoka i przytulam do pieluszki albo wożony jest w wózku po domu ale to tylko jak jest śpiący i marudny.Takto leży sobie u nas na łóżku i rozgląda się jemu wystarczy obecnoś kogoś w polu jego widzenia.
Paula to powodzena w załatwianiu becikowego.Nasze juz jest wspomnieniem :-D
Co do wprowadzania nowości to ja z młodszą córką się nie spieszyłam i ona wogóle nie chciała za bardz jeść nowości i chciała tylko cycusia długo dlatego wolałabym małego wcześniej przyzyczajac i tak myśle że jak skończy 4 miesiące to może podam mu marchewkę.
 
reklama
My po spacerku, niby szaro i ponuro ale ciepło , zero wiaterku, przyjemnie. Zaraz pewnie mój mały głodomorek się obudzi.

Sylwiczka super że impreza się udała i Ala była grzeczniutka. Mojej koleżanki babcia zawsze mówiła że jak dziecko w czasie polewania wody nie płacze to znaczy że diabeł za skóry nie uciekł :-p

U nas becikowe też w końcu zalatwione, czekamy na wypłatę, ma byc podobno pod koniec listopada.

Paula u nas oboje chrześni będą z mojej strony -kuzyn i moja siostra ( oboje byli świadkami na naszym ślubie), niestety na rodzinę ze strony męża nie ma co liczyć, po pierwsze jest bardzo nie liczna ,ma tylko kuzyna i kuzynkę , po drugie kuzynka obraziła się na całą rodzinę a kuzyn pływa po świecie i więcej go nie ma jak jest.
 
Do góry