reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

100_100_130_1447355678.jpg hi hi hi , a WY kochaniutkie za kim ? :happy:
 
reklama
78.... oj słońce masz naprawdę pod górkę jak widzę w ostatnim czasie. Wspołczuje Ci ogromnie. Pamietaj jednak, ze taki kiepski okres w życiu zdarza się raz na siedem lat...wszystko się poukłada i musi byc lepiej. Walcz o swoje szczęście słońce...! Trzymam kciuki.
 
78... - No i znowu oczęta mi się spociły ze wzruszenia...dziękuję serdecznie za miłe słowa, choć nie wiem czy na nie w pełni zasługuję ;)

A nasz Kamisiowaty wyrabia się jak widzę coraz lepiej... Zasnął wczoraj o 21:00 i obudził się po 3:00 ;) Dzieciątko chyba zaczyna rozumieć, że mamuśka kocha spać hehe ;)

Dzisiaj wyruszamy na groby jak pewnie większość z Was... Zahaczymy przy okazji o teściów i obiadek ;)

Cmokasy słoneczka - miłego dzionka... ;) I uważajcie na drogach - wyjeżdża dużo niedzielnych kierowców...
 
Hej
Ja dzisiaj siedzę w domku,mąż pojechał na groby z rodziną.Ja jutro pojadę na grób mamy bo pewnie będzie już mniej korków przy cmentarzu.
Mambusia ależ ci zazdroszczę że Kamiś ci tyle godzin przespał.Mój co najwyrzej 3 godziny prześpi,no ale jest grzeczniutki.I wszystkiego naj dla Kamisia za drugi miesiąc życia
k015.gif
 
Dziękuję Madzieńko...jejku jak ten czas leci -faktycznie dzisiaj Kamisiowaty kończy dwa miesiące hihi ;) Oj duży facet już z niego hehe :tak:
 
mambusia dziękuję za zaproszenie, uważaj bo następnym razem skorzystam :-D ja też gratuluję Wam 2 miesiąca życia! Już niedługo i będzie ten magiczny 3 m-c ;-) No i super, że Kamisiowi udało się przespać tyle godzin :szok: W końcu się trochę wyspałaś...
 
Wrześniowa - z Tychów do Gliwic to już rzut beretem hehe ;) Tak więc zapraszam jeszcze raz ;) Oj tak niedługo magiczny trzeci miesiąc...oby to przetrwać...później będzie git ;P ;) hihi To fakt - troszkę dzisiaj się wyspałam aż dziwnie się z tym czuję hehe ;)
 
Dziewczyny no ja wiem czy czy będzie fajnie jak dzieci skońcżą ten magiczny 3 miesiąc.Będą pewnie nas dzieciaczki bardziej absorbowac i oko na nich trza będzie miec bo ruchliwe coraz bardziej będą no i pewnie bardziej będa nam komunikowac że się nudzą czy coś im nie wygodnie itp.Więc jak widac będziemy mały nadal na co narzekać hehehe.No trzeba będzie im z czasem zabawy wymyslac ;-)
Mój już zauważyłam że zaczyna mnie nawoływac jak za długo mnie nie ma lub nie widzi koło siebie znajomej buzi
 
reklama
Hej,

My juz powoli wychodzimy z chorobska. Wczoraj daliśmy małemu po kropelce do nosa nasivin 00,1% i po kąpieli od 19 spal do 1.30 czyli 6,5 h. Potem juz co 3,4 h pobudka ale i tak pospalam. Wazy juz 5kg,w 6 tygodni przybrał 1,8kg takze ładnie. U nas pogoda piękna i skusimy sie na maly spacer a na groby w przyszłym tygodniu na spokojnie. za chwile gościmy teściów na obiedzie bo wrocili po 3 miesiącach z Niemiec i pierwszy raz zobaczą wnuczka:-)
Wrzesniowa, Mambusia musimy sie spotkać w koncu rzut będącej mamy do siebie. Pewnie dopiero jak juz sie ciepłej zrobi.
Madzia ma racje im starsze dziecie tym ciekawsze i bardziej absorbujace, no i dochodzi zabkowanie, ale damy rade.
Miłego dnia:-)
 
Do góry