reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Wrześniowa i Misiako ja jestem z Bielska :) i duzo moich znajomych rodziło właśnie w esculapie...ja sie nie zdecydowałam choc duzo o tym myslałam. Niki rodziłam w szpitalu wojewódzkim w bielsku i powiem wam ze poród spoko,sale spoko, polozne tez nawet ok:) ale duuuuzo moich znajomych rodziło na wyspiańskiego i ja bardzo chciałabym tu rodzić bo same dobre opinie:) z resztą porodówkę z tego szpitala mam za płotem własciwie więc jak co to tylko płot mi pozostaje przeskoczyć jeżeli nie bedzie mi sie chciało iśc na około:p mam nadzieje ze uda mi sie tutaj dostać:)

Dziś sobota mam troche sajgon w domu wiec napewno trochę czasu poswięce na sprzątanie:) potem jakiś spacer z Niki i pewno tak zleci dzionek:)

pozdrawiam was kochane :*
 
reklama
Kochane - wpadam tylko poinformować, że "żyję" i miałam wczoraj ciężki dzień - takie tam kłopoty rodzinne... Niestety nie mam siły nadrobić.
Buziaki dla Wszystkich, gratulacje dla świeżo upieczonych Mamuś.
Cudnego weekendu
 
sobotnio witam sie i ja
wpadlam wam powiedziec ze moja wizyta wczorajsza udana wszystko oki
co prawda schudlo mi sie prawie 2 kg heheh ale to dobrze
podobno moj malec tylko mnie straszy tymi skurczami ale na wyjscie z gabinetu uslyszalam ze jak do poniedzialku nie urodze to zeby wpasc po zwolnienie bo kto wie ....... maly w sumie gotowy do wyjscia szyjka ladnie sie skraca i noi dno macicy tez obnizone wiec juz teraz w kazdej chwili mozemy sie spodziewac hm dostalam na te skurcze magnezin i no-spe forte po 2 tabletki odrazu w gabinrcie i zalecenie obserwowania owych skurczy i bloesci jest beda regularne i powtarzajace po 10 min mam jechac do szpitala pozatym nie stersowac sie i cierpliwie czekac hehehe zeby tylko bylo to takie latwe co nie
 
Hejka Sobotnio ;-) ja już po rannych zakupach z M na rynku - zieleninę było trzeba kupić, ostatnio mam fazę na warzywa duszona z dodatkiem wołowiny, tyle że tych warzyw to jest full a wołowiny ciut :-p

Wczoraj wyszłam, wypisu nie dostałam :crazy: M ma odebrać po niedzieli, kombinowania było z tym moim wyjściem dużo, ale się udało. Najważniejsze, że anestezjolog wyraził zgodę na cc w narkozie. A jak być szurniętą to do końca, ze szpitala sobie z M zrobiliśmy spacerek do domu a co tam :-p A po powrocie wzięłam się za porządki

Teraz też mykam ogarniać kuchnie i pichcić....
 
hej mamuśki.
ja mam dzis tragiczny dzień cos mi w biodrze nawaliło i od wczorajszej wizyty nie moge sie ruszyc. jak sobie pomysle ze na dniach mogę urodzic i na dodatek z bolacym biodrem to mam juz dośc. nie wyobrażam sobie tego. mam nadzieje że do rozwiazania mi przejdzie życze wszyskim udanego weekendu
 
to ja też sie melduję weekendowo,
u mnie kolejna noc nieprzespana, od 3 się turlałam, w końcu obudziłam męża na "wywołanie porodu", no i na razie cisza... dziś robimy wczesny obiad i jedziemy na spacer i do Lidla po zakupy, bo w domu pustka, a że ja do południa w łóżku leżałam tak mi sie spać chciało to nic jeszcze nie zrobione :zawstydzona/y:

ewelina - dobrze że napisałaś, myślałam o Tobie bo ostatnio coś Cię mało widać... oby szybko się problemy rozchwiały!

sylwiczka - współczuję bóli, też mi co chwilę coś strzyka więc rozumiem.
 
jestem i ja m wyprawiłam do pracy i teraz planuje sobie samotne popołudnie... w sumie to nie zapowiada sie ciekawie mógłby być już wieczór... mnie od wczoraj boli pięta a nic w nia sobie nie zrobiłam pomaga chodzenie na obcasie bo wtedy główny nacisk jest na przód stopy....

ach dzis tak z m rozmyślaliśmy że ostatni tydzień starego życia się zaczyna.. bo za tydz godz 0 i spokoju już pewnie nie będzie:) jakoś tak dziwnie..
 
Hej:-)

My zaraz ruszamy do Szczyrku. Torby szpitalnej nie biorę, bo czuje ze nie bedzie mi potrzebna;-) rano byłam jeszcze na pazurkach i jestem bardzo zadowolona.

Katezb, Wrzesniowa jakie są opinie na temat Eskulapa. Bo ja mam dwie koleżanki ktore tam rodziły ale przez cc, a ja chce naturalnie. Dzwonilam tam i jesli sie zdecyduje to musze w pn umówić sie na wizyte, bo wiadomo czasu mało. Chyba sie zdecyduje, bo nasz szpital odpada napewno, a w Mikolowie mój gin bedzie na urlopie. Poza tym jak zacznę rodzic w nocy to musze i tak zapłacić za zzo dodatkowo tyle co za poród w Bielsku. A tam mam przynajmniej zzo gwarantowane i w cenie.
Jedyny minus dla mnie to ze w razie komplikacji z dzieckiem odsylaja do innego szpitala, ale podobnie jest w Mikolowie. Mój mąż jest za, ja coraz bardziej tez.
Jak bedziecie miały chwile to napiszcie cos wiecej dziewczyny bede spokojniejsza.

Miłego dnia:-)
 
reklama
Witam się i jak weekendowo!
Misiako - udanego weekendu - oby się póki co nic nie wydarzyło przed sobotę i niedzielę, a wypoczynek był jak najlepszy!
Ewelinak - życzę poprawy sytuacji rodzinnej!
Dziuba - Ty od 3 nie spałaś a ja do 4:30 nie spałam, dopiero później usnęłam, a najgorsze, że mąż spał za ścianą, więc nawet wywoływaniem porodu nie mogliśmy się zająć;-(
Ale powiem Wam, że to niespanie już nie robi na mnie wrażenia, po prostu przyzwyczaiłam się do tego i nawet 2-3 godziny snu mi wystarczają do normalnego funkcjonowania...
Mam nadzieję, że wieczorem jednak uda się cosik wykombinować z M na przyspieszenie porodu, mąż dostanie maseczkę na usta, w końcu inna jego część ciała jest mi potrzebna, a nie twarz:-D
Życzę udanego i pogodnego weekendu!
 
Do góry