reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ci zazdrośnicy!!! żeby kogoś tak skatować z takiego powodu. Czasami myślę że prawo Hammurabiego by się w Polsce przydało!!! :szok:
Motyl dziękuję za radę, badanie moczu mam przewidziane za ok3 tyg przed następna wizytą, ale w Pn zadzwonię do gina i zobaczymy co powie.
Życzę wszystkim błogiego wypoczynku, pysznych karkóweczek i słoneczka :-)
 
reklama
Teofilesia - ach tam z tą wagą ponad 4 kg - nie jest tak źle :-) Moi chłopcy ważyli ponad 4 - i było ok. A zaraz po urodzeniu - jak kładłam któregoś obok dzieciatka z sali - to wyglądali jak miesięczne szkraby :tak:

Aniawos - aż mi się wierzyć nie chce, że taki powód ! To się nie mieści w głowie. To musiał być za przeproszeniem totalny wariat!
Co do Twojego pytania - mieszkałam w Lęborku ;-)

Mycha - biedactwo - wiem jak to jest jak sie jest daleko z problemami - ale głowa do góry! Jak Ci to coś pomoże - pisz na priv - uiwerz mi zawsze dobrze jest się wygadać, wyżalić. A ja już trochę w życiu przeszłam - i może jakoś będę w stanie Ci pomóc, czy poradzić. Nie jesteś sama - zobacz ile nas tutaj - no i ile nas teraz łączy ;-)

Miałam napisać jak szukać tętna maluszka tym czarodziejskim urządzeniem... Strasznie to trudne. Może później jak maleństwo będzie większe - będzie łątwiej. Ja szukam wypukłego miejsca - tam gdzie Malutka się wypina ;-) i przykładam to urządzenie - ważne jest, żeby jak się od razu nie słyszy - to nie rezygnować - przytrzymać dobrą minutę - aż w tym szumie zacznie pulsować - serduszko Dzieciątka bije bardzo szybko - rytmiczne, szybkie pulsowanie. Narazie usłyszałam serduszko 3 razy - a npróbowałam o wiele więcej ;-)
 
Witam i ja,

Rano byłam z mamą na zakupach, oczywiście nie ominęłyśmy lumpeksu i wyszłam z cała reklamówą za całe 10zł:)
Potem działeczka i grill. Niestety mąż pracuje dziś cały dzień i trochę nudno mi było. Wzięłam więc bratanicę i zaprowadziłam ją do mamy a ja poszłam do siebie. Teraz się relaksuję przed kompem;)

Co do oddawania moczu, to ja chodzę bardzo często sikać. W nocy wstaję kilka razy, a w pracy to 20 razy to chyba moje minimum;). Lekarz mnie pocieszył,że będzie jeszcze gorzej bo już mam mało miejsca na pęcherz, więc niestety hyba będę musiała zameldować się w WC;)
 
dziewczyny mam pytanie nie zwiazane z naszym ciążowym tematem... stoję przed wyborem kupna telefonu, mój się z dnia na dzień sypnął i muszę kupić sam aparat... zawsze miałam standardowy Samsung, teraz se upatrzyłam Nokie, dwa modele, jeden standardowy drugi dotykowy; i kurcze obawiam się tych dotykowych, jakoś to do mnie nie przemawia, bo dużo smsów piszę... wiem też że Samsungi bardziej czytelne są, ale akurat te modele Nokii mają lepsze parametry. No i co tu zrobić? jakie macie odczucia z własnych dośw.??
 
Dziuba ja mam od prawie 2 lat dotykowy, wcześniej miała z klawiaturą. Jestem zadowolona, brak klawiszy w żaden sposób nie utrudnia czy spowalnia pisania smsów, przynajmniej u mnie. Choć przyznam, że na początku trzeba sie przyzwyczaić i wyczuć "czułość" ekranu. Ale później jest już górki.
 
dziewczyny mam pytanie nie zwiazane z naszym ciążowym tematem... stoję przed wyborem kupna telefonu, mój się z dnia na dzień sypnął i muszę kupić sam aparat... zawsze miałam standardowy Samsung, teraz se upatrzyłam Nokie, dwa modele, jeden standardowy drugi dotykowy; i kurcze obawiam się tych dotykowych, jakoś to do mnie nie przemawia, bo dużo smsów piszę... wiem też że Samsungi bardziej czytelne są, ale akurat te modele Nokii mają lepsze parametry. No i co tu zrobić? jakie macie odczucia z własnych dośw.??

dziuba127,
my oboje z mężem mamy telefony firmy Nokia i tak już jest od lat i pewnie tak będzie. Od roku mamy telefony dotykowe i niestety nie jesteśmy zadowoleni. Zawieszaja się i czasem piszczą, niewiem czym jest to spowodowane. Taki mam prywatny, nie polecam, choć do pisania sms-ów i korzystania z internetu idelany : Nokia Poland - Nokia N97 mini, darmowa nawigacja, telefon komórkowy
Z noki mogę polecić Ci ( mam taki służbowy ) jest szybki i wygodny : Nokia Poland - Nokia 6210 Navigator - Strona główna
 
Dziuba, ja mam dotykowy LG i jestem niezadowolona z tej jego dotykowości właśnie, ani palcem, ani rysikiem dobrze się z niego nie korzysta, natomiast mój S. ma Nokię cośtam navi i jest absolutnie cudowna w użytkowaniu, obcowaniu, dotykaniu, pisaniu - rewelacja! Niby ta sama technologia, a jaka różnica. Jednak marka ma znaczenie.
 
reklama
ja myślałam wprawdzie o takim: Nokia Poland - Search, sama nie wiem, chyba sie jutro przejade do jakiegoś MediaMarktu czy innego marketu troche sobie 'podotykać', wczoraj miałam w ręku Samsunga i nie było wcale aż tak źle... kurcze, może to trzeba podążać za techniką, sama nie wiem. Jak mi sie nie spodoba to pewnie kupię zwykłą Nokię za nie dużo kasy i będzie z głowy,aż tak mi nie jest potrzebny super wypasiony tel., jak Martyna była mała to miałam Samsunga z klapką to jak miała jakieś 7mies. to mi wygryzła klawisza jednego :/
 
Do góry