reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

sinka jesli chodzi o zaparcia to ja mam ten problem że wypróżniam się raz na 3 dni... ale jem codziennie otręby rodzynki królewskie i owoce i choć załatwiam sie co kilka dni to nie sprawia mi to bólu więc myślę że to jest mój sposób

a ja mam do was pyt jak z waszym ciśnieniem?? ja wczoraj miałam 90/50. wydaje mi się ze to niskie i zastanawiam sie czy może takie być... dodam że nie lubie kawy więc nią się nie poratuje
 
reklama
sinka jesli chodzi o zaparcia to ja mam ten problem że wypróżniam się raz na 3 dni... ale jem codziennie otręby rodzynki królewskie i owoce i choć załatwiam sie co kilka dni to nie sprawia mi to bólu więc myślę że to jest mój sposób

a ja mam do was pyt jak z waszym ciśnieniem?? ja wczoraj miałam 90/50. wydaje mi się ze to niskie i zastanawiam sie czy może takie być... dodam że nie lubie kawy więc nią się nie poratuje

Takie ciśnienie mam od początku ciąży i położna powiedziała, że takie już pewnie będzie i jest ok.
 
bafinka noo ciśnienie niskie, ale ja mam ciągle takie lub podobne i żyję:-) taki urok, a kawy tez nie piję nie solę i nie zabardzo jest czym podnieść to ciśnienie, no chyba że sie wkurzę

co do zadyszki to ja też już mam, sapię jak stara baba czasami, a myślałam że mnie to nie dopadnie, bo ja zawsze dobrą kondycję miałam, bo codziennie parę kilometrów biegałam przed ciążą, ale jednak wszystko się zmienia, przytyłam 6kg :zawstydzona/y:

dobrze, że już weekend:-) na juto mam ambitny plan poleżenia na leżaku w słoneczku o ile pogoda się utrzyma, a wieczorem ze znajomymi do aquaparku idziemy, bedę robić za orkę:-)
 
Ja w 1 ciąży miałam takie niskie ciśnienie, ale w ciąży niskie jest lepsze niż wysokie. Teraz ciśnienie mam książkowe.
W dzień co pół godzinki chodzę do WC i to mnie nie martwi. Początkowo w nocy wstawałam przynajmniej raz a czasami 2 razy do toalety, a teraz coś się pozmieniało w nocy nie budzę się wcale. Najdziwniejsze jest to że spożywam dużo płynów a rano przy toalecie ilości są minimalne a czasami nie mam wcale moczu. dziwne to ...
A może któraś z Was też tak ma??
 
o ja to mam na odwrót mój synuś w nocy harcuje i to jest pierwszy powód nie przespanych nocy a drugi to właśnie wędrówki do toalety.. jak pójdę zaraz przed zaśnięciem do w-c i nie pije w nocy to do 6.30 daje rade ale to jest punkt krytyczny mojego pęcherza i dlatego codziennie budzę się o tej godz....
 
Ach z tym bieganiem do toalety - ostatnio nawet kilka razy w nocy wstaję. Niestety moje Słoneczko jest tak niziutko ułożone - wprost na pęcherzu - i to zapewne dlatego ;-)
 
Ja mam to samo, nocne spacery do wc, nocne eskapady mojego dzidzi, caly dzien go prosze poruszaj sie a on mnie w srodku nocy budzi :)
 
cześć dziewczynki
nie nadrobie Was
moze w skrócie napiszecie co u Was?

bo u mnie lipaaaa
w moczu wykryto glukoze więc czekam na wizytę do srody i zobaczymy co gin zaleci,
czesto miewam omdlenia ale to pewnie przez ten cukier
nawet po przejsciu 100m słabo mi

Zdrowia zycze i dawaj znac na bierzaco czy jest poprawa.

Ja w 1 ciąży miałam takie niskie ciśnienie, ale w ciąży niskie jest lepsze niż wysokie. Teraz ciśnienie mam książkowe.
W dzień co pół godzinki chodzę do WC i to mnie nie martwi. Początkowo w nocy wstawałam przynajmniej raz a czasami 2 razy do toalety, a teraz coś się pozmieniało w nocy nie budzę się wcale. Najdziwniejsze jest to że spożywam dużo płynów a rano przy toalecie ilości są minimalne a czasami nie mam wcale moczu. dziwne to ...
A może któraś z Was też tak ma??

Zrøb badanie moczu bo chyba cos dziwnego sie dzieje.

A ja cały dzien senna łaziłam i z roztargnienia wywaliłam do smieci smoczek i kubeczek cørki:sorry2: masakra jakas.
Cos jeszcze miałam napisac isama nie wiem co:dry: w kazdym razie miłej nocki.
 
reklama
Witam się w ten sobotni poranek, chyba ładna pogoda się zapowiada bo od rana słoneczko po oknach daje ;-)

No Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13kg czyli jak to lekarz mówił w normie tak akurat :-) i ciężko było zrzucić ale się udało ..
Ja w nocy rzadko wstaję do wc, ale staram się już dużo przed spaniem nie pić no i w nocy maluszek jeszcze daje pospać nie wierci się tak ale brzuszek już duży i jak się obracam z boku na bok to za każdym razem się przebudzam i jak już się przekręcę to wtedy śpię dalej ... ;-)
No a tak ogólnie, to czuję się dobrze pomijając częste bóle głowy i czasami zawroty, ale teraz będę robić badania niedługo i zobaczymy czy wszystko w porządku czy coś nie tak się dzieje mam nadzieję że wszystko ok.

Życzę Wam kochane miłego przedpołudnia :-)
 
Do góry