reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Bry dziewczyny !
Dora_M Wspolczuje Ci przezyc w tym tygodniu.Mam nadzieje ze fatum juz minelo i weekend bedzie udany :tak:
My bylismy dwa lata temu w Portugalii i podobalo nam sie z tego wzgledu ze wyladawalismy na takim zadooopiu ze nawet na promenadzie nic sie nie dzialo. Ale mielismy za to do dyspozycji caly basen dla siebie i blogi spokoj dookola. Maly hotel wiec atmosfera familijna :-D
Lezakowalismy calymi dniami przy basenie zaczytujac sie ksiazkami i tak sobie wlasnie wyobrazalismy ten urlop. W tym roku postanowilismy to powtorzyc ( ostatni raz we dwoje :-D ) i stwierdzilismy ze jedziemy dokladnie w to samo miejsce. Przynajmniej odpoczynek gwarantowany :-)

ewelinak Super ze uslaszalas w koncu swoja niunke :-) Mozesz podac jakis link do tego sprzetu bo mam klopoty zeby go namierzyc w necie?
kasiula11 Nie przejmuj sie, u mnie jest podobnie. Czasami szaleje od samego rana a niekiedy, jak od wczoraj wieczorem kopnie raz, delikatnie i cisza. Juz takie sa te nasze maluchy :-)
Slyszalam od znajomej ze pielegniarki w szpitalu gdzie ona lezala w naglych przypadkach, gdy bylo podejrzenie ze z dzieckiem cos jest nie tak bo dziecko dlugo sie nie ruszalo kladly na brzuchu zegarek. Dla dziecka to ponoc straszny halas i zaczyna sie od razu wiercic.
lina82 Gratuluje udanej wizyty i swietnych wynikow
paula_zg ja takiego komunikatu nigdy nie mialam :szok:
miniaaaa no to pieknego speeda dostalas :-D Tylko uwazaj na siebie, bo ja tez tak mialam w zeszlym tygodniu i w tym juz musialam sobie troche pofolgowac bo brzuch mi sie zaczal stawiac.

Ja wczoraj bylam pierwszy raz na aquafitnessie dla ciezarowek. Bylo rewelacyjnie :-D Moglabym codziennie chodzic ale niestety jest tylko raz w tygodniu :-( Polecam, swietnie odpreza i dodaje energii. Co prawda chyba moja niunia tez sie zmeczyla podczas cwiczen bo taka cichutka byla jeszcze dlugo po, ze juz sie zaczelam martwic. Ale z drugiej strony moze ja wlasnie uspilo takie bujanie w wodzie :-)
U nas dzisiaj zimno jak cholera i wietrznie. Powrot normalnie do wiosennej pogody :baffled:
Wszystkim zycze milego dzionka i ide sniadanko robic :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześc..
dzięki wszystkich za miłe słowa. Wiadomo już, ze złapali faceta, który to zrobił, podobno zostawił jakiś anonimowy list przy nim..tyle dobrego..dr jest po operacjach, wprowadzony w śpiaczkę farmakologiczną..teraz trzeba czekać. Ale wierzę, że będzie ok, bo jest młody, silny i da radę..
Nad lekarzem myślę..jest ich trochę, wiadomo, ale chciałabym kogoś kto pracuje w szpitalu..więc musze się bardziej zorientować..tym bardziej, że miałam mieć cesarkę, wiec nie chcę zeby kroił mnie jakiś stażysta albo nie wiadomo kto..do niego miałam zaufanie, nie bałam się, wiedziałam ze wszystko będzie dobrze..i było..ale nic wierzę, ze znajdę kogoś kto też będzie profesjonalistą.
dziubano ten do którego chodziłam na 4d jest super, ale nie pracuje u nas w szpitalu, tylko w innym mieście..i kasuje za wizytę 300zł..trochę dużo, wiem że tych wizyt zostao już niedużo..ale głównie przemawia to, ze nie ma go w Ustce w szpitalu.
ewelinak super, ze usłyszałaś maleńką..
bluetooth no to dobrze, ze zajecia udane..mi to po pracy chce już sie tylko poleżeć, bo czuje kręgosłup i nie mam już na nic siły..

Co do ksiazek to Cobena też lubię..a ostatnio czytałam sagę Zmierzchu..bardzo mi się podobała, chociaż nigdy wcześniej nie czytałam ksiażek fantastycznych..ale to jakoś mnie wciagnęło. Oglądałam też wszystko a dvd..a teraz czekam na ostatnią 4-tą część filmu, która się jeszcze nie ukazała.

U nas dzisiaj pada deszcz, ale dobrze, bo chociaz trawka się ładnie podleje..
 
Dzień doberek :-) Ja też wczoraj miałam powera ale do sprzątania, prania itp., no i chyba trochę za dużo się nadźwigałam bo wieczorem brzuch pobolewał ale dziś jest ok :-) :tak:
Widzę, że co niektórzy mają mega plany na weekend więc życzę aby wypaliły i się udały :tak: :-)
A co do lekarza to najważniejsze aby z tego wyszedł i doszedł do formy, a później jak będzie chciał to niech wraca pomalutku do pracy ....

Ja dzisiaj będę się lenić hehe wczoraj cały dzień na nogach i non stop coś robiłam więc dziś stop .... ;-)
U Nas wczoraj wiosenna burza była, błyskało się i grzmiało jak nie wiem, a jak zaczęło padać to jak jakieś oberwanie chmury ale długo nie padało no ale dobre i to, dzisiaj brak słoneczka i pochmurno jest ale to dobrze, przynajmniej się odpocznie od słoneczka i duchoty ;-)

Ewelinka ale fajnie, że usłyszałaś swoje maleństwo, pozazdrościć ;-)
kasiula11 Ja też tak mam w ciągu dnia zdarza się że mało czuję ruchy bo jak ja jestem w ruchu to ciężko wyczuć i jak Mi to lekarz powiedział, że pewnie w ciągu dnia połowę ruchów przegapię a i właśnie jak się coś robi to można po prostu nie wyczuć ale za to jak usiądę żeby odpocząć czy coś to daje się we znaki. Teraz np. w środę jak byłam na tym bierzmowaniu i jak Biskup przed dobre 30min mówił kazanie to przez cały ten czas czułam kopniaki szok normalnie ale i przyjemne uczucie :-) ;-)
paula_zg Ja też nigdy takiego komunikatu nie miałam więc nie wiem co to ... :no:
Miniaaaa Ja też wczoraj miałam takiego powera do wszystkiego, więc dziś odpuszczam i odpoczywam i Tobie też radzę dziś troszkę poleniuchować :tak: :-)

No a tym co nie odpisałam to przepraszam i życzę udanego przedpołudnia :-) dzisiaj dzień lenistwa więc więcej będę zaglądać bo wczoraj czasu brakło hehe ;-) :-)
 
aniawos to musial byc faktycznie jakis planowany napad w takim razie :szok: Dobrze ze go zlapali.
Ja co prawda po pracy tez srednio sie czuje ale dla mnie te zajecia sa bardzo odprezajace. W wodzie nie czuc ciezaru a do tego cwiczenia sa tak dobrane zeby sie ciazowki nie przeciazyly :-D
 
Cześć Mamusie!!!
Ja wczoraj wieczorem do Was zajrzałam, zaczęłam czytać posty z całego dnia i zaczęła się burza niesamowita, jak zagrzmiało kilka razy to się wystraszyłam i wolałam wyłączyć kompa i nie ryzykować..Ale burza szalała dość długo w nocy i jak zaczęło wieczorem padać tak do teraz oberwanie chmury i leje i leje...pogoda smętna niesamowicie...dzisiaj zacznę coś sprzątać po wczorajszym trochę lepiej,oparzony palec przestał pobolewać,tylko zostały ślady wczorajszego nieudacznictwa, pęcherz na palcu, siniak na ramieniu no i niemiłe wspomnienia...
Miłego dnia wszystkim życzę pomimo okropicznej pogody!
Aniawos - to się cieszę, że lekarz po operacjach, teraz z każdą dobą powinno być coraz lepiej i oby tak było!! No i sprawca złapany, tylko z naszym prawem to kara i tak będzie dla niego nagrodą:wściekła/y:
 
Bluetooth - Product Details
tylko tam jest malutkie zdjęcie - a w zestawie są jeszcze inne rzeczy.
Aniawos - okropna sytuacja. Mieszkałam blisko Słupska. Też jeździłąm tam do lekarzy. Może nawet znam Twojego lekarza. Smutne :(
Wierzyć sie nie chce.
A ja oddałam wczoraj dwie prace końcowe w szkole. Jeszcze tylko dwie - i koniec. Wykładów, zajęć już nie mam. W czerwcu praktyka - ale wiem, ze nie będzie cięzko - u znajomej w firmie.
Tak się właśnie zastanawiałąm, że do szkoły wracam dopiero 3 października (pewnie nawet tydzień później, bo termin mam na 23 września i będę musiała się pozbierać) - więc mam 4 miesiące wolnego. To się nazywaja wakacje :-D
Miłego dnia Kochane :cool2:
 
OLA wyglada na to ze wszedzie sie pogoda popsula :-( Nie przesadzaj z tym sprzataniem w domu i sie nie nadwyrezaj. Nie po to jestes na zwolnieniu zeby charowac w domu tylko zeby odpoczywac :-)
ewelinak Gratuluje samozaparcia i oddania prac. Duzo Ci zostalo jeszcze nauki czy juz tylko praktyka i koniec?
Czy to znaczy ze jestes juz na wolny i nie musisz pracowac? W koncu przeszlyby Ci te skurcze :-)
Milego!
 
reklama
cześć dziewczynki
nie nadrobie Was
moze w skrócie napiszecie co u Was?

bo u mnie lipaaaa
w moczu wykryto glukoze więc czekam na wizytę do srody i zobaczymy co gin zaleci,
czesto miewam omdlenia ale to pewnie przez ten cukier
nawet po przejsciu 100m słabo mi
 
Do góry