reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

witam wieczorowa pora
witam serdecznie wszystkie nowe wrześnióweczki, fajnie że jest nas coraz więcej :)
asia* - bardzo dziękuję za odpowiedx i zastosuję się do rady - wrócę do centrum z kwasem foliowym, które barałam wczesniej - ma 100% kwasu foliowego, 100% wit.D, 100% wit. A, a ponad normę ma tylko wit. C 167%, B12, niacynę i kwas pantotenowy. Nie chcę rezygnowac z witamin i brac tylko kwas foliowy bo ja dosyc podatna na przeziębienia i grypy jestem, a praca mi życia nie ułatwia przy takiej pogodzie.
czarnulka - nie martw się za bardzo na zapas, to była tylko chwila, od tego nic się na pewno nie stanie, nie miałaś przecież z tym dłuższego bezpośredniego kontaktu, na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki :)

mój mąż wybrał imię dla córeczki - jeśli będzie to dziewczynka - Alicja, a jeśli chłopiec, to Zygfryd he he dowcipniś
 
reklama
przykro mi :(


dziewczynki te które nie dostały zaproszenia na zamknięty prosze klikac na wrzesień 2011 "dołącz" i wtedy dostane info o tym że ktoś chce do nas dołączyć,tak myślę że będzie łatwiej,bo duzo dziewczynek doszło i teraz ciężko dojść czy wszystkie

a grupa jest tu Grupy - Forum BabyBoom

U mnie nie pokazuje opcji "dołącz":wściekła/y: przy innych jest ale przy naszej nie ma

Drugi test zrobiony, ale dalej wyszedł mi cień cienia kreseczki. Dalej nie ma @ więc jest jeszcze nadzieja:)

Ja zrobiłam 2 testy w święta i były baaardzo blade kreski a po świętach już śliczna widoczna krecha:-) Poczekaj ze dwa dni i powtórz test:tak:

Kinga bardzo mi przykro:sad:
 
dziewczynki a może wątek "przedstawmy się" zrobimy w zamkniętym
Widzę że inne grupy tak mają i nie pokazują danych dla wszystkich,czy to Wam nie przeszkadza?

myszeczka88 zaraz sprawdze a w wolnej chwili wyśle zaproszenia
 
Witajcie!!

Kinga bardzo mi przykro!! Ściskam mocno i trzymam kciuki, żeby się niebawem udało...
:*

Witam serdecznie nowe Mamusie!!

Dorciaa, Kochana cieszę się bardzo, że jesteś tutaj... :)) (z Dorciaa, tak jak z Kacha_Wawa znamy się ze styczniówek2010 :))



Magada jak jest to jest!! :) Jakby ciąży nie było, to krechy by nie było!! :)
Gratuluję!!:*

sawi tak, w zamkniętym... :))
Utworzysz?? :))

Dziewczyny prosze o kciuki, dziś mam wizytę :)
O 13.10, ale pewno będzie poślizg ;)
Mam nadzieję, że będzie już coś widac i się pochwalę naszą Fasolką :)

Mój Starszak chory, cały rok zdrowy, nie było antybiotyku, a tutaj ledwo zaczął drugi rok życia i takie numery :((
Pani dr powiedziała, że to od zębów, 4ki dają nam okropnie w kość :( pierwsze zalążki 4ek wyszły 2 miesiące temu, wcześniej miesiąc już przeszkadzały... :( Biedne Maleństwo :)


Zmykam sprzątnąć :)
Miłego dnia!!:)
 
Cześc dziewczyny! Ja niestety też nie wiem jak dołączyc.... grupa oznaczona jest jako prywatna i nie ma opcji dołącz :-(
 
Aneli, na zaproszenie jest wejście, sawi się tym zajmuje :) jak będzie na pewno to zrobi :))
Nie smutaj się!! ;)
 
reklama
dziewczynki a może wątek "przedstawmy się" zrobimy w zamkniętym
Widzę że inne grupy tak mają i nie pokazują danych dla wszystkich,czy to Wam nie przeszkadza?

myszeczka88 zaraz sprawdze a w wolnej chwili wyśle zaproszenia

Ja jestem jak najbardziej za, tutaj nie chcę się z abardzo afiszować, na innym forum mam już problem z "prześladowcą" więc wole uniknąc tutaj pisania zbyt otwarcie o sobie.

Fajnie jak by się jeszcze podawało miasto z którego sie jest :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry