reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Bafinko to juz tak jest, ze fasolka przychodzi wtedy kiedy sie jej kompletnie nie spodziewamy. Ja bylam na 10000000000000000000% pewna ze dostane @. Zrobilam test w sylwestra bo czulam ze mi przyniesie pecha jak zostanie na nowy rok... wyobraz sobie moje zdziwienie :D
 
reklama
Bafinka gratulacje i witaj :-)

Co do watka z zakupami to jak najbardziej, dzisiaj chodzilam po sklepach i patrzylam na te sliczne ciuszki to nie moglam sie juz doczekac naszego maluszka :) piękne sa teraz rzeczy dla maluszków. Ja i tak pewnie większość nabędę w lumpkach bo to mój mega nałóg a ciuszki dla maluszków można tak rewelacyjne znaleźć prawie za darmo.

Mnie sie tez wydaje ze to bedzie dobry watek, mozna przeciez pisac o ciuchach ciazowych, ubrankach dla naszych pociech, pozniej wozkach, i takich tam ....

A kiedys moze sie zalozy watek z wyprawkami :p

A co myslicie o pozostalych? dziewczyny no , ciezko nam bedzie o wszystkim w jednym watku pisac ;)
 
Witajcie w końcu się udało napisać posta bo syn wreszcie poszedł spać.
Od rana wszystko mnie denerwuje:wściekła/y: nawet wcześniejsze pisanie posta i jeszcze nad dodatek przez cały dzień mnie mdli.

witam was

dziekuje za zaproszenie na zamkniety,ale nie dolączymy do was bo nie ma już NAS...
utraciłam mojego groszka..
jest mi bardzo źle barak sów by opisać co czuje..
Życzę Wam szczescia i abyście donosiły zdrowo swoje maleństwa.

To widocznie nie był jeszcze mój czas.. :(
Bardzo mi przykro:-(

witam wieczorowa pora


mój mąż wybrał imię dla córeczki - jeśli będzie to dziewczynka - Alicja, a jeśli chłopiec, to Zygfryd he he dowcipniś
Moja siostra ma tak na imię
 
u mnie to bylo tak że ja 2 dni po zapłodnieniu wiedzialam że jestem w ciąży ale zrobiłam test w 28 dc i wyszla jedna krecha nawet nie czekalam tych pięciu minut tylko od razu wyrzuciłam i rozpaczałam... 5 dni brałam lutkę na wywołanie w środe odstawiłam i jak wczoraj nie dostałam @ to postanowiłam zrobić jeszcze jeden test a na tym dzisiejszym 2 grube krechy:) staraliśmy się o maleństwo 9 m-cy więc imiona mamy już wybrane jak dz\iewczynka too Amelia Patrycja a jak chlopczyk to Marcel Natanael... boję się że będą bliźniaki.. kiedy to by było widać???
 
Bafinka juz myslisz o blizniakach ? Strasznie szybko ;p No ja bym na przyklad bardzo chciala blizniaki ;p Wazne zeby bylo zdrowe i szczesliwe :p
 
witajcie dziewczynki :tak:
ja też już ciuszki oglądam, te dla maluszków są najsłodsze
ja też jestem nałogową zakupocholiczką, więc myślę że jak już zrobię usg to zacznę kupować ubranka :blink:
a miałam tyyyyyyle cudności po moim synku i wszystko posprzedawałam na allegro, bo to przeważnie firmówki były, a teraz żałuję , chociaż te najlepsze zatrzymałam ale to może 1/100 tego co miałam:wściekła/y:
 
Bafinka witaj :) Przy okazji bardzo mi się podoba imię Natanael, jak kiedyś "przytrafi" ;) mi się trzeci syn, to będzie miał tak na imię - no chyba, że Małż będzie miał obiekcje, to wtedy będzie Nataniel :)

Mononoke co do oddzielnych wątków to jestem za, a zdjęcia itp. mają być wklejane na grupie zamkniętej - wcześniej się co do tego zgodziłyśmy :)

Aha, Dziewczyny, piszcie proszę wszystko w jednym poście (a jak o czymś zapomnicie, to edytujcie o ile to możliwe ;) ) - będzie wtedy przejrzyściej.

Aniawos na forum z mojej poprzedniej ciąży też niestety powstał kwas i grupa się rozpadła na dwa obozy, ale żeby wykorzystywać cudze nieszczęście do jakichś dziwnych celów? Masakra...
 
Właśnie się umówiłam na wizytę u gina:tak:miałam coś jeszcze napisać ale mi wyleciało z głowy
przykro mi :(


dziewczynki te które nie dostały zaproszenia na zamknięty prosze klikac na wrzesień 2011 "dołącz" i wtedy dostane info o tym że ktoś chce do nas dołączyć,tak myślę że będzie łatwiej,bo duzo dziewczynek doszło i teraz ciężko dojść czy wszystkie

a grupa jest tu Grupy - Forum BabyBoom
Ja równie nie mam obcji dołącz:-(
 
reklama
witajcie dziewczyny, macie takie tempo pisania że szok!! :szok: ja dopiero co z pracy wróciłAM i zaraz dalej pędzę do rodziców na noc, więc tylko wpadłam poczytać co u Was...

Kinga - przykro mi bardzo... trzymaj się!!

a co do grupy zamkniętej, to ja np. widzę się w użytkownikach, a nie widać wiad., pisze że muszę należeć do grupy żeby widzieć... nie kumam... chyba że tam może jeszcze nic nie ma?

póki co zmykam, do jutra Kochane!!
 
Do góry