reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Witam jestem wrzesniowa mama 2010 i wlasnie sie okazalo ze bede tez wrzesniowa mama 2011 strasznie sie ciesze i mam nadzieje ze wytrwamy razem do szczesliwego konca :)
 
reklama
Witam Trixi w naszym gronie! Ja czekam bo o 13 odbieram drugie wyniki bety i mam nadzieję, że wszystko ok. A tak poza tym jestem z Górnego Śląska:) Miłego dzionka Wam życzę:)
 
Trixi Witaj i gratuluje, niezle wyzwanie przed toba :)

Ja dopiero w poniedziałek odbiore wyniki bety ze środy bo chwyle za póżno przyszłąm żeby na dzisiaj były, więc jeszcze pare dni czekania :(
 
Hej :)

Trixi witaj :) Nieźle zaszalałaś z tymi dzidźkami wrześniowymi rok po roku ;)

Co do bliższego poznawania się, to też wolę na zamkniętym. A z drugiej strony w wątku, który stworzyła Mononoke nie ma jakichś specjalnie poufnych informacji, ani takich, które się nie przewinęły gdzieś wcześniej w dyskusji ogólnej, tak mi się wydaje. Ale skoro tyle z nas jest za ochroną własnej prywatności, to może skasujmy ten wątek, albo przenieśmy go do dyskusji grupowej :)

Miłego dzionka :)
 
kinga bardzo mi przykro..trzymaj się..
asia witaj w klubie "prześladowanych"..ja w 1 szej ciązy udzielałam się na innym forum..potem zaczeły się kłótnie, zamykanie, przenoszenie..wkońcu ja przestałam pisać..a do dzisiaj moje wypowiedzi z innego forum, że poroniłam druga ciążę są cytowane..czyli poprostu komuś się nudzi, wyszukuje, a potem wkleja nie wiem po co..brak słów..
trixi nieźle..podziwiam...
Magda moje krechy tez były mega jasne..ale poszłam na bete i wszystko jasne:-)

No i witam wszystkie mamy..:-)
 
O rany, nie chcialam, zeby ten watek sprawil tyle problemow.... jak dla mnie mozna zrobic go prywatnym, zreszta kto nie chce nie musi sie do niego wpisywac jesli sie az tak strasznie boicie (choc tam faktycznie nie wpisujemy ani adresow ani numerow telefonu....)
Tak sobie pomyslalam, zeby stworzyc rozne watki a nie pisac wszystkiego w jedym bo to bedzie bez sensu
macie jakies propozycje?
Ja myslalam o :
- Mamy zakupocholiczki czyli co dla nas i dla dzieci
- Wyniki badań
- Wizyty u lekarza i zdjecia usg
- Zdjecia naszych ciazowych brzuszkow
- ?????
 
reklama
Bafinka gratulacje i witaj :-)

Co do watka z zakupami to jak najbardziej, dzisiaj chodzilam po sklepach i patrzylam na te sliczne ciuszki to nie moglam sie juz doczekac naszego maluszka :) piękne sa teraz rzeczy dla maluszków. Ja i tak pewnie większość nabędę w lumpkach bo to mój mega nałóg a ciuszki dla maluszków można tak rewelacyjne znaleźć prawie za darmo.
 
Do góry