reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

a ogolem jak sie czujesz? ja nie zabardzo mam objawy ciazowe jedynie co to piersi mnie bolaly noi spiaca jestem

Śpiąca jestem straszliwie, po południu mam mdłości i od ok tygodnia bolą mnie sutki i powiększyły mi się piersi a poza tym to może być;-)

Jejku dziewczyny ! Jeden dzień nieobecności na forum a zaległości w czytaniu szok! Ale z drugiej strony - wątek rozkwita i nowe wrześnióweczki przybywają:-)
myszeczka88, Motylla, pallissa serdecznie witam i życzę spokojnych 9 miesięcy.

W sprawie imion to jak będzie chłopak to Franek, a jak dziewczynka to Natalka. Oczywiście wcześniej miałam inne imiona w planach ale jak poczytałam jakie imiona pasują do jakich znaków zodiaków to zmieniłam zdanie i zostało na Franku i Natalce.

O moja imienniczka będzie:-)

witajcie dziewczyny wieczorem i doradźcie bo jestem załamana
test mam zrobić we wtorek więc do końca nie mam pewności ale czuję na 99% że będzie pozytywny, lekarz na USG powiedział ze mam owulację i ze na pewno się uda jak się postaramy a ja posłuchałam, się postarałam, teraz jestem załamana...
mój synek jest chory dziś dostał gorączkę, z godzinę temu mierzyłam mu temperaturę, schowałam termometr RTECIOWY do szfki a potem otwierałam szafkę i spadł!!!i się zbił, jestem załamana, modlę się żeby nie być w ciąży:no:
a jeśli jestem, to czy to coś może zagrozic, już wyczytałam ze może i wogóle się załamałam
chociaz termometr był w opakowaniu, plastikowym upadł na ziemię ja go podniosłam pomachałam nim i stwierdziłam że rozbity, moja mama go wzięła i otworzyła, uchyliła troche opakowanie ja stałam obok i był rozbity, wyrzuciłyśmy go do reklamówki i wyniosłam do śmieci, dziewczyny czy to grożne?????
piszcie co wiecie proszę, bo się załamę chyba

Taka styczność z rtęcią na pewno nie zaszkodzi:tak:

Myszeczka88, Pallissa witajcie serdecznie :)

:-)
 
reklama
Cześć ja się wreszcie trochę wyspałam, ale od rana coś mnie mdli i mdli, a na 13 czyli za godzinę jedziemy do moich rodziców na obiad - akurat dziś jak się marnie czuję ech.
Sawi bardzo mi się podoba wątek z informacjami o ciąży, nie chciałam tam dodawać komentarza, bo może ma być bez komentarzy... fajnie też wygląda lista wrześniówek - i wszystkie suwaczki takie same - naprawdę fajny widoczek :)
Nie zastanawialiśmy się jeszcze tak poważnie nad imionami, ja zawsze mówiłam że chciałabym bliźniaki, ale teraz to już niekoniecznie chyba.
Co do tabletek to biorę Prenatal classic, rzeczywiście ma sporo witamin, ale nadmiar jest wydalany z organizmu przecież, a dawki witamin w ciąży są wymagane wyższe niż przed ciążą, czy jednak się mylę?

Troche się mylisz :)
z tego co wiem to tylko wit c jest wydalana i nie jest magazynowana, reszta witamin jest magazynowana np w tluszczach. A niektore witaminy np A może byc w nadmiarze bardzo niebezpieczna dla dziecka. Jednak doczytalam i w tym preparacie jej zawartosc miesci sie w normie. Natomiast wit D też może szkodzić dziecku iw tym preparacie jest jej niestety ponad normę. Dlatego ja odstawilam narazie te tabletki, wolę nie ryzykować, zjem je po porodzie tez sie przydadza wtedy witaminki.

czytam teraz ciekawa ksiazke o zywieniu w ciąży więc jak coś podziele się wiedza. Ekspertem nie jestem ale cos tam ze studiow zostalo no i ciekawość, wiec czytam ile sie da na ten temat teraz
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie. Nie było mnie tylko parę dni tutaj a juz tyle do czytania :-D.
Ja jak narazie z objawów miałam: lekki ból podbrzusza,ból prawego jajnika oraz ból piersi. Od czterech dni tylko ból piersi.
Mam takie wrażenie,ze moj brzuch rosnie z dnia na dzień. Mój mąż się smieje ze musi rosnac skoro sa bliźniaki :-D. wróżył nam kolega na Andrzejkach z obrączki i wyszło że dwie ciąże i na dodatek bliźniaczcze:-). Dla mnie mogą być, byleby były zdrowe.
OD dwóch dni to jadłabym tylko paprykarz,koncentrat pomidorowy i ketchup,ktorego przed ciaza nienawidzilam :p.

POZDRAWIAM oraz zycze milego wieczorku pa
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie. Nie było mnie tylko parę dni tutaj a juz tyle do czytania :-D.
Ja jak narazie z objawów miałam: lekki ból podbrzusza,ból prawego jajnika oraz ból piersi. Od czterech dni tylko ból piersi.
Mam takie wrażenie,ze moj brzuch rosnie z dnia na dzień. Mój mąż się smieje ze musi rosnac skoro sa bliźniaki :-D. wróżył nam kolega na Andrzejkach z obrączki i wyszło że dwie ciąże i na dodatek bliźniaczcze:-). Dla mnie mogą być, byleby były zdrowe.
OD dwóch dni to jadłabym tylko paprykarz,koncentrat pomidorowy i ketchup,ktorego przed ciaza nienawidzilam :p.

POZDRAWIAM oraz zycze milego wieczorku pa
Kasia ja tez mam takie samo wrażenie jesli chodzi o brzuch ,ze zaczyna mi rosnąc ;)
Witam nowe kolezanki i sporo jest juz nas tutaj :) Jesli chodzi o wątek przedstawiamy sie czy nie lepiej go zrobic na zamknietym ??????????
 
Kasia ja tez mam takie samo wrażenie jesli chodzi o brzuch ,ze zaczyna mi rosnąc ;)
Witam nowe kolezanki i sporo jest juz nas tutaj :) Jesli chodzi o wątek przedstawiamy sie czy nie lepiej go zrobic na zamknietym ??????????

Też mam takie wrażenie, ale narazie mogę go wciągnąć :-D mam wrażenie, że się spłaszczył jakby:eek: Ja nie dostałam zaproszenia na zamknięty ale mogę się tutaj przedstawić:tak:
 
witam was

dziekuje za zaproszenie na zamkniety,ale nie dolączymy do was bo nie ma już NAS...
utraciłam mojego groszka..
jest mi bardzo źle barak sów by opisać co czuje..
Życzę Wam szczescia i abyście donosiły zdrowo swoje maleństwa.

To widocznie nie był jeszcze mój czas.. :(
 
witam was

dziekuje za zaproszenie na zamkniety,ale nie dolączymy do was bo nie ma już NAS...
utraciłam mojego groszka..
jest mi bardzo źle barak sów by opisać co czuje..
Życzę Wam szczescia i abyście donosiły zdrowo swoje maleństwa.

To widocznie nie był jeszcze mój czas.. :(
Kinga trzymaj sie kochana i bardzo mi przykro :(
 
reklama
witam was

dziekuje za zaproszenie na zamkniety,ale nie dolączymy do was bo nie ma już NAS...
utraciłam mojego groszka..
jest mi bardzo źle barak sów by opisać co czuje..
Życzę Wam szczescia i abyście donosiły zdrowo swoje maleństwa.

To widocznie nie był jeszcze mój czas.. :(
przykro mi :(


dziewczynki te które nie dostały zaproszenia na zamknięty prosze klikac na wrzesień 2011 "dołącz" i wtedy dostane info o tym że ktoś chce do nas dołączyć,tak myślę że będzie łatwiej,bo duzo dziewczynek doszło i teraz ciężko dojść czy wszystkie

a grupa jest tu https://www.babyboom.pl/forum/groups/
 
Ostatnia edycja:
Do góry