reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
oooooooooooooo wydaję mi się że udało mi się z tym suwaczkiem:-)

chciałam wam powiedzieć że połowę pączków spaliłam, więc się nie nadają do niczego ale reszta jest ok!!!!

jutro mam badanie przezierności więc jestem lekko spięta!!!!
 
miniaaa, nie szkodzi że spalone;-) dawaj te pączusie:-)
Ciekawe czy teraz mi się udało....
No nie wiem jak to zrobić:wściekła/y:
miniaaa jak udało Ci się ustawić suwaczek??? robie to co trzeba chyba a i tak go nie widać:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehehehe:-) teeeeeeee spalone wyrzuciłam ale jutro zrobię jeszcze faworki!!!!

powiem wam że od wczoraj ( chyba od wizyty u lekarza ) czuje się lepiej.... mam więcej siły i energii ( nawet na przypalanie pączków ) :-) kupiłam sobie wczoraj buty nowe i dziś jak wyszłam na zakupy to nawet postanowiłam trochę lepiej wyglądać!!! bo ostatnio w ogóle o siebie nie dbałam!!!!

mam pytanko!!! wy też się zaokrągliłyście????? bo ja już mam brzusio:-):-):-)
 
miniaaa ja też mam brzusio widoczny:-) z córcią też tak szybko mnie wywaliło.
Jak byłam w weekend w szkole to wszystkie koleżanki zapytały czy aby dzidziusia nie będzie:-)
 
Sińka witaj na forum.
Kod do sygnaturki (BBCode) musisz wkleić: Panel Kontrolny->Moje Ustawienia->Edytuj Sugnaturę-> tam masz pole do pisania-> wklej kod, który wygenerował Ci się przy tworzeniu suwaczka-> Zapisz Sygnaturę. Gotowe! Bo teraz jakąś taką dziwną masz, małą i nieczytelną.
 
Witam mamusie

Nie nadrobie Was, bo jestem strasznie zmęczona, najchętniej to już położyłabym się do łóżka spać....
Niedawno wróciłam od gina, wszystko ok, opisałam na odpowiednim wątku (zdjęcia będą jutro)
Zakupiłam wszystko na pączki, i jutro będe robić, mam nadzieję że wyjdą

Super że mamy już moderatorki, zawsze ktoś będzie pilnował porządku:-)
 
cześć Lasencje,
gratulacje dla moderatorek, nareszcie ktoś będzie czuwał nad tymi wątkami, co to powinny być zawarte w innych...
sińka - witamy wśród nas!!, sorry jeśli nie doczytałam - w jakim wieku masz córcię?

ja po pracy, z ambitnym planem wróciłam do domu co by szafki w kuchni umyć i pranie poskładać, oczywiście burdel jak malo kiedy, jeszcze ten piach się nosi, przedpokój tonie po prostu w morzu piasku... plaża w domu jak nic!! idę kąpać małą, sama pod priszi i może wystaczy sił żeby chcoiaż trochę duży pokój ogarnąć...
 
miniaaa ja też już mam brzuszek lekko zaokrąglony i jak mam taki bardziej dopasowany ciuszek to zdecydowanie widać co jest na rzeczy :-) zresztą już nawet słyszałam od niejednej osoby że widać mój stan błogosławiony :-)
 
reklama
superrrrr :-) ja się bardzo cieszę się teeeee brzuszki nam widać!!!!!

dziuba127 nie przejmuj się tym że szafki będą później umyte!!!!!:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry