reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dzewczyny z tym moderatorem to nie że ja sie pcham jeżeli ktos chce to prosze bardzo po prostu denerwuje mnie bałagan na forum.
Asia* oczwiscie że będe potrzebowała pomocy:tak: wiec napisz do administratora ja to zrobiłam wczoraj i czekam na odpowiedz.
Ewelinka niestety nie poda Ci nikt płci dziecka tak wczesnie.W UK szpitale nie są do tego zobobowiązane pamiętam że nawet jest innformacja w gabidenie ze skanem że nie muszą podawac płci.Jednak przy drugim badani około 20 pewnie sie dowiesz.Z tym nie podawaniem płci dziecka chodzi głównie o azjatów bo podaono oni czasami nie akceptóją płci i kobiety same starają sie usunąc ciąże:no:.
Bafinka nie mart sie tę grypą tylko tak jak dziewczyny pisza staraj sie pic tylko pamiętaj małymi łyczkami żebys wody nie zwymiotował:baffled:.Ja jakis czas temu przeszłam to swinistwo i mam nadzieje ze w ciąży już nie złapie tego:angry:.Co do jedzenia to polecam wafeli ryżowe zapełniają brzuch i nie chce sie po nich :eek: wymiotowac.
KASIENKA2 z tego co piszesz to niestety chyba też załapałas sie na wirusa:no: wiec trzymaj sie mocno.
Co do spadku wagi w czasie rewolucji żołądkowych to ja schudłam 5 kg w 4 dni:szok: ,teraz to nadrabiam;-):-).

I dzieki za info. czwartku tak sie własnie zastanawiałam wczoraj kiedy to przypada:-D.
 
reklama
Motyl ja nie uważam że sie pchasz. Miała zgłosić sie chętna osoba do moderowania, wiec skoro Cię zaakceptowałyśmy to temat chyba uznajemy za zamkniety;-):-)

uważam,że nie powinno byc więcej niż dwóch moderatorów bo bedzie zamieszanie. Jeżeli Asia ma ochote to też jestem za.

Ściągnęłam od naszych koleżanek forumowych regulamin. Napiszcie co nim sądzicie. Dodajcie, wykreślcie coś od siebie. Potem głosowanie i trzeba byłoby dac go na początek jako nasze zasady korzystania z forum.

1. Nasze codzienne sprawy omawiamy na wątku WRZESIEŃ 2011 - wątek główny.

2. Oprócz wątku głównego funkcjonuje kilka wątków tematycznych - dotyczą one najczęściej pojawiających się, obszernych i powszechnych tematów i zostały utworzone, aby uporządkować naszą dyskusję. Proszę o zapoznanie się z nimi!

3. Nowe osoby serdecznie zapraszamy na wątek główny (gdzie zawsze można powiedzieć coś o sobie czy zadać pytanie), wątki tematyczne oraz na wątek Poznajmy się... (gdzie można wpisać kilka podstawowych informacji o sobie).

4. Utworzenie nowego wątku tematycznego zawsze jest konsultowane z pozostałymi użytkowniczkami forum na wątku głównym!

5. Dane do Listy WRZEŚNIOWYCH dzieciaczków 2011 dodaje wyłącznie moderator - proszę o przesłanie informacji na PW.

6. Dane do Listy wrzesniowych mam 2011 dodaje wyłącznie moderator na podstawie informacji zamieszczonych na wątku Poznajmy się lub przesłanych na PW.

7. Na obu listach znajdują się jedynie dane mam i dzieciaczków uczestniczących w życiu forum!

8. Moderatorami podforum wrześniówek są Motyl i ...

9. Oprócz wątku otwartego wrześniówek funkcjonuje również wątek zamknięty, do którego dostęp mają mamy aktywnie uczestniczące w życiu forum - dostęp nadaje aministrator forum po pisemnej prośbie moderatorów. O nadaniu lub odebraniu dostępu decydują wszystkie użytkowniczki!
 
Witam Drogie przyszłe wrześniowe Mamusie:)
jeśli pozwolicie dołączę do Was:) obecnie jestem w 11tc, termin porodu z OM mam na 11 wrzesnia ale z USG jakoś 2 tyg pózniej i tej wersji się trzymam;)
Jestem juz szczęśliwą mamą 3 letniej wspaniałej córci, a na drugą fasolkę musieliśmy czekac 8 miesięcy, wiem że to nie długo ale ciągnęło się okropnie. Na szczęście udało się gdy już całkiem odpuściliśmy wiedząc że prędko się nie uda bo miałam za wysoki poziom tsh ale już podczas wizyty u endo i przed kuracją hormonalną byłam już w ciąży:) oczywiście hormony musze całą ciaże brać ale to nic, łykam i po krzyku;)
Przepraszam, że na razie tylko o sobie napisałam, nie zdążyłam jeszcze nic przeczytac na forum ale jak tylko nadrobię od razy napiszę więcej.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i będziemy mogły wymieniać się swoimi doświadczeniami nie tylko teraz ale i po porodzie:)

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:)
 
BigChild myślę, że w 12 tyg robienie 3d to strata pieniędzy, chyba, że później chcesz zrobić jeszcze raz, ale słyszałam, że najlepiej jest je robić około 20 tyg, bo wtedy najlepiej widać. Ja nigdy nie robiłam i nie chcę cię wprowadzać w błąd więc może niech wypowiedzą się mamy, które mają to za sobą :tak:
Ania szkoda malutkiej, tyle się nacierpiała, ale skąd mogłaś wiedzieć, że jej zołądek akurat w ten sposób zareaguje, może to jedzenie było nieświeże, może tłuszcz z frytek stary, można się tylko domyślać, ale rozumiem, ze wyrzuty cię męczą, ja tak samo bym zareagowała. Oby Iga szybciutko doszła do siebie.
Miniaaaa zazdroszczę tych domowych pączusi :tak: ja w jakiejś gazetce tydzień temu zobaczyłam reklamę pączków i mi się wkręciło, że tłusty czwartek to właśnie ten tydzień temu i będąc na spacerze z małą zaszłam do cukierni po 2 sztuki i wyobraź sobie moje zdziwienie, że tam jakieś marne parę pączusi leżało, zamiast góry różnej jakości :-D:-D dopiero wtedy do mnie dotarło, że to tydzień później jest, dobrze, że nie zadałam głupiego pytania sprzedającej, bo byłby mega obciach :-D. A z tymi facetami, to wiem, ze to dziaciarnia, ale żeby 30-latkowie się tak zachowywali to naprawdę przegięcie, tym bardziej, że właśnie mój S zabronił mi dzwonić do tego kumpla, bo to tamten powinien się pierwszy odezwać!!!! Nie mam do nich siły!!!!
Już za 2 godziny mam wizytę, cały czas o tym myślę i oczywiście czarne scenariusze mnie nachodzą :wściekła/y:, muszę się czymś zająć...
Misiako regulamin przyjęty z uśmiechem :-)
Sińka witamy wśród szczęśliwych mam ;-)
 
Ostatnia edycja:
misiako - regulamin suuper

sińka - witaj :)

Teraz ja się przywitam w dużo lepszym nastroju, własnie jestem po wizycie u gina i . . .. kamień z zserca mi spadł, wszystko jest ok, tylko za dużo schudłam bo aż 6 kg, wyszły moje wymioty i dostałam czopki na "nie wymiotowanie" mam nadzieję, że mi pomoże. Dzidzia jest już duża ma 6 cm, serduszko bije, badanie przezierności tez ok. Więc mic tylko czekac kolejne 2 tyg na wizytę. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. W wątku zdjęć zamieszcze mojego wielkoludla
 
mira1234 dziękuje za powitanie:-)
Super, że maluszek pięknie rośnie:-) życzę aby wymioty ustały po czopkach. ja na szczęście nie wiem co to wymioty za równo w pierwszej jak i w tej ciąży:-)
 
Kurcze dziewczynki powiedzcie mi co muszę zrobić aby mieć widoczne suwaczki?:-(
Bo utworzyłam sobie dwa ale nie wiem co dalej żeby je wkleić czy coś?????
 
reklama
Do góry