reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć,
sawi ja też nie widzę twojego suwaka, ale ja nie czuję ruchów..moim zdaniem jeszcze za wcześnie. W 1-szej ciazy poczułam chyba w 16 czy 18 tyg nie pamiętam..takze teraz pewnie bedzie podobnie.
dziuba ja Twojej małej nie słyszałam;-) też byliśmy wczoraj w Galerii..udany wyjazd..kupiłam buty, chciałam jakieś baletki a skończyło się na jasnych, bez palców, na obcasie..śliczne:-) no i ostatki wyprzedaży w zarze, sukienka, koszula, 2 bluzki i marynarka- już niestety nie z przeceny..ale już od jakiegoś czasu mi się podobała..i jestem happy. P też kupił buty, młodej nic..zjedlismy obiadek- jeden cheesburger i kulturalnie, zdrowo w green way:-) i do domku. Miałam popatrzeć na ciążowe spodnie, ale stwierdziłam, ze bedziemy znowu 19 marca w Gdańsku, takze wtedy będę już chyba większa, to lepiej kupić. Bo teraz chyba za wcześnie, a kupowac za duże bez sensu..szukałam jakiejś torebki, takiej małej na bal..ale jakoś nic nie znalazłam, takze powędruję ze starą..Też zaliczyliśmy lody..mniami..
palissa na te skurcze to magnez i potas..
agusia powodzenia na wizycie..
paula mój też w szpitalu siedział całe dnie, pierwszy widział małą..i ostatni wychodził..a pępkowe rzecz naturalna, ale pił w nocy..na drugi dzień też się zjawił..średnio wyjściowy, ale był..:-)

wiecej nie pamietam..no jeszcze te zrazy, bo u mnie to też sie nazywa zrazy, ale ja osobiscie nigdy nie robiłam. Robi mój tatuś..ostatnio coraz rzadziej..
U nas też zimno, snieg, rano -10 stopni..ale mówią, ze tak ma być do 10 marca, potem juz cieplej..wierze...
weszłam rano na wagę..stoi w miejscu, czyli na razie nie przytylam w ogóle..ten wcześniejszy kg..to jakis błąd;-)brzuch niby większy, bo taki wydęty, ale kg brak..i dobrze..
a, i wiecie co? co noc śnią mi się takie pierdy, ze szok..generealnie non top poród albo przygotowania, albo że już mam dziecko..itp...

dziuba ta piana normalna, zawsze tak jest po globulkach..jakieś resztki wylatują..
misiako schoppinGGGG..masz rację:-):-)
 
reklama
ciekawe czemu nie widzicie suwaczka,ja widzę
dziś jest 12 tydzień i 5 dzień (jutro 13 tydzień)
podobno przy drugiej ciąży dużo wczesniej się czuje ruchy.
dziś również rano poczułam więc to napewno to (zresztą pamietam ruchy jak z Emi ciążowałam) tyle tylko że z NIą dopiero ok20 tyg. poczułam
 
Sawi dolaczam do tych ,ktore nie widza Twojego suwaczka :( Zazdroszcze Ci tych ruchow,ja z Kaska poczulam dopiero w 16 tygodniu ,a teraz przez te przodujace lozysko to podobno bardzo pozno sie czuje .....

Milego dnia wszystkim brzuchatkom :)
 
Cześć dziewczyny- przyszłe mamusie. Jestem tutaj nowa i od kilku dni śledzę Wasze forum. Jako, że mój termin przypada na 15 września- postanowiłam dołączyć do Was i wspólnie przejść nasze "9 m-cy" :). Obecnie jestem w 10 tygoniu 6 dniu ciąży. I od wczoraj nie zapinam guzika w spodniach :))))
 
Witam mamusie
U nas chorubska ciąg dalszy, dzisiaj to spałam może łącznie ze 3 godz...Młoda się nan stop budziła, też miała gorączkę, ale już mniejszą, za to ma okropny kaszel, dziś się chyba wybierzemy z Nią do lekarza....ja ledwo co chodzę, a na dodatek boli mnie gardło...super

Sawi ja też nie widzę suwaczka, ale podobno w drugiej ciąży czuć wcześniej ruchy, w pierwszej czułaś bardzo wcześnie, więc to może to, ale Ci fajnie:-)
 
witam wszystkie mamusie:)
Sawi ja tez niestety nie widzę u siebie...

niebylo mnie całą niedziele ale mialam jakos zły dzien.. najpierw pokłócilam sie z moim M. a potem to juz caly dzien sie walił... jeszcze ta dobijająca pogoda:(
w nocy jak zwykle koszmry jakies, ze brzuch miaalm podziurawiony i ze leciałam na pogotowie...masakra jakaś, nie wiem czemu sie to bierze...

Co do ruchów to tez nic nie czuje jeszcze... wiem ze w drugiej ciązy to może byc o wiele szybciej ale mysle ze kolo 15 tyg to nastapi :):)juz sie doczekac niemoge bo to świetne uczucie:)

milego dnia dziewczyny i witam nowe mamusie:)dość sporo juz nas tu jest:) bardzo fajnie:)
 
reklama
Do góry