reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Właśnie waga to jego jedyny minus. Nie nadaje się na taszczenie (zwłaszcza po schodach) na którekolwiek piętro.
waga podwozia: 9 kg
waga kół: 4kg
waga gondoli: 5,5kg
waga siedziska: 6kg

do tego trzeba doliczyć wagę dziecka.
Ja mieszkam w domku, więc mi to akurat większej różnicy nie robi ;-)
 
reklama
O Dżizas, to przeszło 20kg.
Ja nie wiem, jaki wózek znajdziemy. Na początku to jeszcze miałam inne wymagania, ale zostane juuz tylko przy dwóch:
waga i bezpieczeństwo.
A szkoda, bo tyle jest ładnych, a wszystkie takie ciężkie :/
 
corin wózeczek wygląda super. Mnie na szczescie waga tez nie ogranicza, bo pojazd bedzie stał w garazu, a poza tym mieszkamy na parterze, więc i z taszczeniem nie byłoby problemu, no ale fakt, dla kogos kto mieszka nie co wyzej waga to bardzo wazny elementu wózeczka.
slimakowa no kochana faktycznie na 3 pietro co dzien wnoisc wózek to ciezka robota. wybór wózków jest przeogromny, ale masz rację -większośc jest dosyć cięzka.
juz kiedys pisałam ze mnie sie podobaja wózki tej firmy, maja wszystko co sobie wymarzyłam dla "wózka idealnego" oprócz ceny i wagi..:
http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-fotel-torba-8xgra-i1411357835.html
 
Ostatnia edycja:
Corin super wózek, gratuluję! Jam też zielona jak ślimakowa w kwestii wózków :zawstydzona/y: Corin kilka dziewczyn z Warszawy widziałam na forum trzebo było podesłać by sprawdziły wózeczek, ja sama jestem z okolic i jakby co to w przyszłości chętnie pomogę;-) Sobie niestety jeszcze nie upatrzyłam wózka, wstawiacie tu coraz ładniejsze i weź tu coś wybierz hehehe
 
Maqnio, super ten wózek, tez go oglądaliśmy, ale jak złapałam to zrezygnowałam.
Kurcze, myślę, że każdy kilogram będzie miał znaczenie... Zwłaszcza, że kilogramów będzie przybywało i wtedy dopiero zaczną się schody :)
 
slimakowa no własnie ..jest cięzki, to jeszcze jakos zniose, bo i tak bedzie stał w garazu, tylko cena ciut za duza - jak na moje.no ale dziadki kupuja, wiec jakby w razie co to dołozymy ze swoich, bo naprawde mi sie podoba. gorszy problem jak właśnie ktos wysoko mieszka..nie ma bata trzeba szukac lżejszego..:(
 
corin - to nie moj typ wozka mi sie w tych wozkah ogromne stelarze nie podobaja i te koszyki jak z supermarketow chociaz gondolka jest dosyc fajna ale reszta i ta raczka nie dla mnie...no ale kazdy ma swoj, najwazniejsze ze ty jestes zadowolona..
moi znajomi mieli taki wozek to chyba sa te serie http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=1292
najwazniejsze zeby twojeu mezowi rowniez sie spodobal rownie ztak samo jak tobie ;-))
jeden zakup masz z glowy ;-)))
 
Ostatnia edycja:
slimakowa tez zielono (seledyn to chyba bardziej jest) - niebieski jak dla mnie jest super (dla chłopca) a dla babeczki różowo -fioletowy a tobie jaki kolorek pasuje?
tush no dokładnie, najwazniejsze, zeby obojgu sie podobał. no mnie sie własnie duza gondolka podoba, bo potem przyjdzie zima, spiworki itp, a dzidziol juz bedzie duzy i chciałabym, zeby miał wygodnie:-) Kazdy ma inny gust:):):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry