reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Witam,
Ja chcę kupić wózek 3w1 ale w miarę lekki i składający się do niewielkich rozmariów. Oczywiście mam dylemat jaki wózek wybrać, na tapecie są cztery:
1. ESPIRO VECTOR 4 AIR (ale chyba odpada, bo podobno nogi idą do góry przy rozłożeniu spacerówki)
2. COLETTO MATTEO 3w1 (jako minus wskazywany jest mały fotelik i gondola)
3. NAVINGTON CADET (Jako wadę wskazywana jest rozdygotanie konstrukcji i klekotanie przednich kółek)
4. BEBE CONFORT ELEA (nie znalazłam o nim opinii ale jest dość drogi w sklepie 3000 zł, na alegro 2500 zł).
Spotkałyście się może z którymś z tych wózków, znacie jakieś opinie na ich temat?

szczerze mówiąc żadnego nie widziałam i nie miałam okazji się zapoznać, nie trafiłam nawet na forum, aby ktoś je wymieniał:eek:.. ja wybierając wózek kierowałam się przede wszystkim opiniami na różnych forach użytkowników i polecam taką formę aby dokonać ostatecznego wyboru.. oczywiście ważne jest także samodzielne sprawdzenie danego wózka, bo może się okazać, że np. jest sztywny (dla mnie to było ważne)..
 
reklama
konwalianka a czemy odradzał ci sprzedawca trójkołowca? jakie wady wskazywał?

wczoraj wracając z piekarni - widziałam jedo na żywca :-) dziewczyna jechała z dzieciakiem, miała wersję czekoladową - tylko się upewniłam w wyborze, zgrabniutko wygląda
ja też jestem fanem zielonego, tylko tego ciut ciemniejszego, niż ty masz
 
konwalianka a czemy odradzał ci sprzedawca trójkołowca? jakie wady wskazywał?

wczoraj wracając z piekarni - widziałam jedo na żywca :-) dziewczyna jechała z dzieciakiem, miała wersję czekoladową - tylko się upewniłam w wyborze, zgrabniutko wygląda
ja też jestem fanem zielonego, tylko tego ciut ciemniejszego, niż ty masz

on właściwie nie odradzał..po prostu stwierdził, że większość osób bierze na 4 kółkach, bo jest bardziej stabilny - zresztą jak bedziesz, to sama go wysłuchasz..on taki bajkopisarz trochę :) jak chcesz mieć pewność, że bedzie ten wózek, to zadzwoń tam (Telefon: (22) 757 08 85); oni mają tam naprawdę przemiał.. przed nami dwie pary kupowały właśnie jedo, dlatego my wzieliśmy np. ostatni srebrny stelaż :) dzięki temu możesz też się dowiedzieć, czy jest Twój kolor, bo tak naprawdę to nieco różnią się te kolory od tych w necie.. kiedy się wybieracie?
 
komwalianka dzięki kochana :-) dopiero w przyszłym tygodniu możemy, bo ja teraz wyjeżdżam na kilka dni i wracam w niedziele .... ale może masz rację zadzownię dzień wcześniej żeby na darmo nie zasuwać
to mówisz, że tyle ludzi kupuje? no no:no:
a dużo drożej zapłaciłaś niż w necie?
 
pippi, ja zapłaciłam tyle ile jest na ich stronie - patrzyłam też na allegro, ale nie widziałam dużej różnicy w cenie, a że wolę kupić osobiście to też się zdecydowałam :) dodatkowo chciałam kupić parasolkę, ale nie było w tym kolorze, więc kupię już może na allegro..
powiem Ci, że sama byłam w szoku, bo byłam dwa razy i za każdym razem ludzie decydowali się na ten wózek, mimo, że mają tam też implasta, maxi-cosi, x-landera i inne.. nie wiem z czego to wynika.. ale większość osób, które tam były są już zorientowane i dobrze wiedzą czego chcą ;-)
 
Samosia, tak naprawdę to prawie każdy kolorek sie brudzi.. jak masz jasny to dziecko ci wybrudzi czekoladka, a jak ciemny to jogurcikiem hehe tak to jest tez z ubrankami.. jak mała ubrałam na jasno to ciemne plamy miala, a jak na ciemno, to albo jogurt byl na ubranku, albo jakies chrupki przyklejone, albo inne jasne jedzonko hehe..

A w sumie to chyba teraz w wiekszości wózeczków mozna prac te pokrowce, wiec szalej z kolorkiem jakim tylko zapragniesz:)
 
samosia ja planuję soczystą zieleń dlatego że lubię takie żywe kolory, a zielony jest też w miarę spokojny - dwa w jednym ;-) myślę że ciemne kolory będą się bardzo nagrzewać w lecie, zresztą ja nie lubię ciemnych, a na bardzo jasnych z kolei widać brud szybko

z drugiej strony wszystkie kolory się zabrudzą z czasem, więc myślę że wybierz taki, który po prostu wam się podoba:-)
 
reklama
a to wozeczek na ktory zawiesilam oko jumperx_mcollection05_002.jpg koszt ok 1000zl a drugi tej samej firmy tylko nowszy model o 100zl drozszy ale chyba bardziej mnie zauroczyl tylko kolorystyka podobna do tego pierwszego tylko srode troszke sie rozni...4.jpg podaje linka do tego drugiego bo malutkie zdjecie mi sie wstawilo;/
http://www.krolestwodziecka.com/wozek-tako-warrior-vertigo-02-p-1180.html
 
Do góry