reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Patrycjaa ja bylam zdecydowana na braz ale ostatecznie zmienilismy zdanie na grafit bodajrze albo jak dla mnie ciemny popiel jak na wczesniejszej wypowiedzi wstawilamlinka tylko srodek inny nie turkus bo pani nawet takiej probki nie miala a bedzie krem z kolkami + turkusowymi i tez bardzo fajnie wyglada.
 
reklama
oto maszyna naszej Milusi:-D mieliśmy kupować Warriora ale jak zobaczyliśmy ten (tez TAKO) to się od razu zakochaliśmy i dziadki musieli taki kupić hehe:-) kurcze w rzeczywistości kolor jest i tak inny ale nie moge dokładnie uchwycić:-)

dsc00197i.jpg
 
My też już się zdecydowaliśmy i oto pojazd dla naszego maleństwa ...
carucior_coletto_matteo-3-in-1.jpg
to coletto matteo. co prawda może nie jest tak znany ale nam się strasznie spodobał i ma to wszystko czego nam trzeba: jest bardzo lekki (stelaż z gondolą waży 12 kg a my na 4 piętrze mieszkamy), gondola ma według producenta 80 cm ale w sklepie mierzyliśmy i jest troszkę mniejsza 78 cm., jest bardzo mały po złożeniu i nawet do naszego bagażnika wejdzie. Poza tym obraca się o 360 stopni. A najważniejsze, że cena też jest przystępna:-)
 
Ja juz nie moge sie doczekac na wozeczek jeszcze tydzien i bedzie a moze i wczesniej oby :) bo juz bym chciala zeby stal w pokoju...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I my w końcu kupiliśmy JEDO.
Poszliśmy z zamiarem kupna Implasta, ale Pani tak zachwalała Jedo, że nie mogliśmy się oprzeć.
Za 2 tygodnie wózeczek ma na nas czekać.
Wybraliśmy kolor 200- granatowo- biały.
Mam nadzieję, ze dobry wybór.
Pozdrawiam
 
Piękny wózeczki dziewczyny. Mi też dziś kurier dostarczył wózek Chicco Living Trio Travel System. Szkoda, że nie mam aparatu by zrobić fotkę. Wklejam więc z netu.
KC14907_l.jpg
 
reklama
Do góry