reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
dodi jak dla mnie jest super bo ja to pchla jestem hehe ale kusi mnie ten drugi:) sa identyczne tylko rama sie roznia no i ta 100 ale to juz malo wazne:) i chyba sie skusze na tego warriora:)torba lepsza nawet w srodku ma taka podkladke jak gdzies wypadnie malca przewinac to jest do rozlozenia:)bajerki to sie placi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No 100zł to juz nie jest wiele, przy takiej cenie:) Bierz, który ci sie bardziej podoba:)
Widze że jest dość ciężki, chyba że nie musisz dzwigać go na piętro.. nawet cięższy od mojego, a juz ta waga mnie przeraziła heh:) ale powiem Ci, że podoba mi się!
 
dodi jeden i drugi prowadzi sie leciutko:) wrecz super a waga mi nie przeszkadza mieszkam w domku takze mam luzik tylko 5 schodkow do domku...tylko zastanawia mnie gwarancja na stronach daja 24 miesiace a pan mi powiedzial rok hmm
 
A jednak wybrana opcja nr dwa:) teraz trzeba czekac na telefonik ze wozeczek przyszedl :) juz nie moge sie doczekac jak bedzie stal w pokoju i sie nim pochwale :)
 
Anulka, mierzyliście może tą gondole w Warrior? Zastanawiam się nad nim, widziałam go w sklepie. Swietnie się prowadzi i podoba nam się. :) Zapomniałam go zmierzyć, bo w opisach ma 79 cm dugości gondoli, a na forach piszą, że w rzeczywistości ma 75... Byłabym wdzięczna za info?
 
danuska nie mam pojecia ile ma nie mierzylismy wystarczylo mi ze do mnie pasuje bo ja pchelka jestem hehe ja tez widze w opisach 79 ale moze to jest od sciany do sciany liczone a ze po 75 maja to od srodka ktos pomierzyl jak jest wyscielone nie mam pojecia.
 
reklama
hehe widzę, że Warrior jest w temacie:-) my tez zamawiamy go w przyszłym tyg:-) tylko nam się podoba w brązach i musimy sie na wzór zdecydować:-) już go oglądaliśmy, prowadziliśmy i jest strasznie zwinny:-) rodzice kupują wózeczek wnuczce więc ten koszt nam odpada, ale powiem Wam, że one wcale nie są drogie w porównaniu do innych 3 w 1 a są fajne:-)
 
Do góry