reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Dorotko ja tez narazie nie kupuje ,albo przed samym porodem albo po,na zime zdecydowanie spacerówka za mała -ale spiworek do niej fajny i tak zima nie spaceruje sie niewiem ile ze spiacym maluchem-prawda
Ciekawe na jak długo starczy gondolka?
 
reklama
Efilo fajna ta spacerowka,ale ma jedna wade niestety-oparcie nie jest regulowane...:no: Dla mnie to juz bylyby problem patrzac jak to teraz jest...Niby tylko do sklepu ,albo gdzies w krotka podroz ale dzieci potrafia nawet w sklepie zapasc w drzemke wiec niewygodnie...

A stelaz pod nosidlo fajowa sprawa-szczegolnie na zakupach :-)
 
Patrycja
taką z regulowanym oparciem to ja mam. Właśnie emmaljungę.
function_11.gif


Ta parasolka to jak dziecko już nie będzie chciało w wózku jeździć, tylko więcej będzie biegać. Tak przynajmniej sobie to wyobrażam. Jak się nie sprawdzi to sprzedam. Na razie traktuje to jak lekki stelaż do fotelika :-)
 
A ja znowu zmieniłam zdanie odnośnie wózka. :szok:
Teraz na tapecie jest Quinny speedi. Jest na niego fajna promocja teraz, dużo rzeczy gratis.
Co o nim myślicie? A może któraś z was ma go, albo ktoś znajomy?
 
Ja dzisiaj spotkalam kolezanke ktora ma drivera 4xl i mnie pocieszyla bo powiedziala ze woze po lasach, polankach daje rade i ogolnie jest z niego zadowolona ale czy ja bede to sie zobaczy :-)
 
Jola torba wygląda na fajną - tylko przewijaka z niej nie ma. No ale można dokupić albo nie używać :tak:
Ja mam taką zupełnie prostą - kupiłam z wózkiem - przewijak jest wielki, zawija się wokół torby i zapina na rzep. Chyba będzie wygodne...
 
Esia rzeczywiście :szok: , nie zwróciłam na to uwagi, ale myślę że nie będzie aż tak potrzebny. Za to z doświadczenia wiem, że bez torby ani rusz :tak:

Ale czekaj na dole aukcji piszą coś o przewijaku gratis!!!!
 
reklama
Efilo bardzo dobry pomysł miałaś i faktycznie w razie gdyby nie służył waszym potrzebom możesz odsprzedać:)
siwucha, zgadzam się że Bartatina jedrocha to bardzo fajny wóżio , przymierzałam sie do niego w sklepie :) a są do niego foteliki samochodowe?
My nadal czekamy z zakupem do maja, żeby było blisko porodu:p nadal faworytem jest driver 4xl i tu Pycia dzieki za uwage o jezdżeniu po lasach bo to dla mnie bardzo wazne i tym bardziej skłanie mnie ku temu wózkowi, jeśli ktoś jednak ma negatywne doswiadczenia to chętnie poczytam:tak:
 
Do góry