reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Niuni - wózek super. I w mój gust. Nie dość że kolorystyka jak pode mnie to jeszcze najbardziej podobają mi się właśnie takie klasyczne wózia.

Pycia - niestety nie wiem :-(


A ja dzisiaj zakupiłam spacerówkę :szok:
Wygląda tak:

d22af9993e9b59bddc79e535b137353c26981.jpg


Ale na razie będzie wyglądać tak:
foto.php
 
reklama
Hmm Efilo ale masz jeszcze wózek z gondolą? to jest na później jak maluszek wyrośnie? super wózek-nowoczesny ale jak w nim noworodka wozić?
 
izka01- to jest chyba Quinny i one raczej sa super do mal'i lub podrozy,bo skladaja sie do bardzo malych rozmiarow... a do biegania lub tzw. strollowania to raczej sa trojkolowce z wiekszymi kolami...
 
Dziewczynki mam pytanie kupilismy wozek driver 4xl juz jakis czas temu ale jest schowany i szczelnie zapakowany a ja poprostu nie pamietam czy jest w nim materacyk czy musze go dokupic moze wy wiecie ?
a o jaki materacuk pytasz? użytkuję ten wózek i gondolka jest wyłożona miękką gąbką i nic nie porzeba układać na dno dodatkowo,
 
Siwucha
no pewnie że mam. Chwaliłam się już dawno temu że kupiłam malutkiej olbrzymią Emmaljungę (gondola i duża spacerówka) :tak: W gondoli jest tyle miejsca że będzie mogła w piłę pograć :-D

To co teraz wkleiłam to chwilowo będzie traktowane jako podwozie do fotelika jak będę jechała gdzieś autem na zakupy. Brać wielki wózek w takiej sytuacji to bez sensu a fotelika w rękach nie mam zamiaru dźwigać. :-)
A jak niunia wyrośnie ze spacerków w spacerówce i więcej będzie chodzić przy wóziu to ta lekka parasolka będzie akurat :tak:
 
Efilo fajowa spacerówka,ja przymierzeałam sie do Quini buzz ale duzo osób mi odradza ze wzgledu na spacerówke ,bo wypadnie nia jezdzic zima ,no i moze Mutsy -sama niewiem???
 
Efilo spacerowka bomba,naprawde,a jesli sklada sie jak buzz to naprawde duza wygoda:tak::tak::tak:moja kolezanka ją posiada i jest strasznie zadowolona

i ja tez podobnie jak Gosia przymierzam sie do zakupu quinny buzz,zobaczymy co z tego wyjdzie
 
reklama
Dorotko a masz zamiar kupic gondole i spacerówke?,bo ja mierzyłam gondole i wym. ma takie jak Mutsy,tylko mutsy ma głebsza spacerówke
 
Do góry