reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Dziewczyny
uświadomcie mnie - co się robi z taką torbą. Mam na myśli - gdzie jest jej miejsce? Bo zawiesić się jej na rączce raczej nie da, zresztą obijałaby się chyba o nas... :confused: Czy wiesza się ją za to długie ramie na rączce?
 
reklama
Dziewczyny
uświadomcie mnie - co się robi z taką torbą. Mam na myśli - gdzie jest jej miejsce? Bo zawiesić się jej na rączce raczej nie da, zresztą obijałaby się chyba o nas... :confused: Czy wiesza się ją za to długie ramie na rączce?
Torby do wózków mają specjalne zatrzaski do montowania po obu stronach rączki i naprawdę nic się nie obija :tak: a zmieścisz tam wszystko co jest potrzebne dla niemowlaka.
 
Widziałam kilka i żadna nie miała zatrzasków :baffled:
Natomiast próbowałam powiesić zaraz z przodu rączki i obijała mi się o brzuch. Może jak urodzę to przestanie :-D :laugh2: :-D
 
Efilo moja nie ma zatrzasków - zawiesza się ją na rączce wózka (dość głęboko) i wtedy się nie obija o wózek. No a o brzuch nie ma szans, bo wisi znacznie poniżej.
 
Marta

ja niestety takiego na żywca nie widziałam więc moja ocena jaka by nie była na pewno nie jest miarodajna.

A swoją drogą powiedzcie mi o co chodzi z tym pisaniem wszystkiego z dużej litery? Ja to jestem jakaś zacofana (pewnie po prostu nie nadążam z duchem czasu :-D).
Jak stwierdziłam że to niewygodnie się czyta to doszłam do wniosku że zaczynam tetryczeć :laugh2:
 
Marta ten wózek jest mi znany jedynie z widzenia - ktoś u mnie na osiedlu taki użytkuje i powiem że wygląd ma przyjemny, duże pompowane koła, spora spacerówka i wygląda na lekki w prowadzeniu. Ale to tyle co mogę o nim powiedzieć i wydaje mi się że chyba na czerwcówkach nie było o nim mowy..
 
reklama
Marta, moja dalsza znajoma kupiła niedawno ten wózek i jedyne na co narzeka to to, że jest ciężki. Ona mieszka w bloku na 4-tym piętrze i mówiła, że nie ma szansy, żeby mogła go sama znieść lub wnieść na dół.
 
Do góry