reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

reklama
Efilo to w takim układzie bomba-ja nie mam jeszcze żadnego wózka ale mam typ-BARTATINA 2007. Wydaje się być bardzo sprawny, wygodny i duży. Ale wózek to chyba dopiero kupimy jak urodzę:-) w dzisiejszych czasach można to zrobić od ręki.
 
Efilo świetna ta spacerówka! Będę czegoś podobnego szukała - tylko 4 kołowego. No i chyba jeszcze nie teraz - mój fotelik Mutsy Play montuje się na stelażu, więc na razie będzie ok.

Siwucha odebrałaś priva?
 
Esia
mój fotelik też się montuje do emmaljungi. Ale nie mam zamiaru jej na zakupki targać. A ten szkrab waży koło 6 kilo i rozkłada się jedną ręką. :-)
 
Efilo mysle ze napewno bedziesz zadowolona,jeszcze raz gratuluje:tak::tak:

Gosia wiem wlasnie,ale pytalam jakis czas dziewczyny z okolicy która buzza wlasnie uzytkuje i uzytkuje juz spacerówki,i jest z niej b. zadowolona:tak:,wiec poki co zdecydujemy sie raczej na buzza(choc nie mowie ze na 100%),a wrazie czegos jak mala podrosnie i ewentualnie spacerówka bedzie za mala to dokupimy jeszcze jakąs:tak::tak:chyba wlasnie tak zrobimy,chociaz ja zakup wózka planuje dopiero na polowe maja wiec nie wypowiadam sie jeszcze ze to napewno ten wozek
 
Esia już odczytałam ale nie bardzo wiem jak się odpisuje na priva, więc tu odpiszę-mam nadzieję że się nie pogniewasz. No więc fotel rewelacja, mam ten z ekologicznej skóry, jak się na nim długo siedzi to rzeczywiście jest ciepło ale nie podrażnia skóry, jest nawet przyjemniej. Można na nim siedzieć leżeć i wogóle jest bomba wynalazek bo dostosowuje się do ciała i niezależnie od pozycji czujesz że kręgosłup jest stabilnie ułożony. Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka i mówi że sobie go kupi, wogóle moi znajomi mają na niego chrapkę hehe:-)
 
reklama
Dzięki Siwucha :-) No to kupujemy! Mój Małż tak się napalił, że chce kupić od razu dwa :-D Powiedziałam mu, że proszę bardzo ale dopiero po przeprowadzce, bo gdzie my je postawimy - i na razie kupimy jeden :-) Ale fajnie że ta sztuczna skóra nie klei się do siedzącego - bo tylko tego się obawiałam, jeszcze raz dzięki za odpowiedź :-)
 
Do góry