reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

reklama
X-lander też na dniach ma mieć nową kolekcję kolorów :tak:

Hej :D a wiec trafilam do sklepu w ktorym nowa kolekcja kolorkow x landera juz byla :-):-):-) mi podobal sie zielony, reszta co tam stala taka nijaka - no mi nie przypodobala sie w kazdym razie. Ja zakochalam sie w kolorze blue ze starej kolekcji i chyba takiego bede szukac :-):-):-) a co do ceny to wedlug cen producenta 1855 zloty - ale caly komplet ze wszelkimi adapterami, moskitierami dwoma pokrowcami przeciwdeszczowymi na gondole i spacerowke i z torba pielegnacyjna - bez tego faktycznie mozna taniej ;-) porownam jeszcze z implastem driverem i wtedy podejmiemy ostateczna decyzje ale z lander to xa to jeden z nielicznych wozkow wedlug mnie ktory wyglada lepiej na zywo niz na necie ;-);-)
 
Hej :D a wiec trafilam do sklepu w ktorym nowa kolekcja kolorkow x landera juz byla :-):-):-) mi podobal sie zielony, reszta co tam stala taka nijaka - no mi nie przypodobala sie w kazdym razie. Ja zakochalam sie w kolorze blue ze starej kolekcji i chyba takiego bede szukac :-):-):-) a co do ceny to wedlug cen producenta 1855 zloty - ale caly komplet ze wszelkimi adapterami, moskitierami dwoma pokrowcami przeciwdeszczowymi na gondole i spacerowke i z torba pielegnacyjna - bez tego faktycznie mozna taniej ;-) porownam jeszcze z implastem driverem i wtedy podejmiemy ostateczna decyzje ale z lander to xa to jeden z nielicznych wozkow wedlug mnie ktory wyglada lepiej na zywo niz na necie ;-);-)
No i jak się prowadzi :-D
 
my też pierwsze 4 kółka naszemu Synkowi kupimy z końcem maja. ale decyzja już raczej podjęta. niezmiennie implast driver 4xl :-D
ja jestem bardzo zadowolona...ale oczywiście mam parę uwag
1 - kólka przednie nie mają blokady i bardzo trudno jeżdzi się tym wózkiem do tyłu tzn jak świeci słonko w oczy dziecku chciałoby się "ciągnąć" wózek za soba - ale niestety kółka warjują i nie da rady
2 - trzeba miec na oku jakąś wulkanizację - raz przebiliśmy opone i policzyli nam 10 zł - tyle co za nowa dentkę :-(

jesli chodzi o wage to mieszkam na 1 piętrze i dzięki pompowanym kólką wogóle tego wózka nie dźwigam, tylko zjeżdżam nim po schodach, a w odwrotnym kierunku go wciągam - to jest rewelacja
gondolka jest spora ( chociaz deltim ma większa) nam wzupełności wystarczyła
kolor mam niebieski jeans i nie widać na nim zabrudzeń

mam nadzieję że to co napisałam jest czytelne :-)
 
Nam najbardziej spodobał się wózek GRACO Quattro Deluxe kolor Earth Mother jest mały i ma kilka rzeczy na ,które zwróciła moja siostra (ma 2 dzieci).Szeroki podnóżek,półeczka na przekąski lub zabawki dla dziecka,przekładana budka i duży kosz na zakupy.Tacka na butelkę z piciem jest też od strony mamy a dodatkowo zegarek z termometrem :-) .
 
Fuksik bardzo wystarczające,zwlaszcza ze ja tez na pierwszym pietrze mieszkam więc pewnie podobnie jak Ty bede nim zjezdzac:tak::-D:tak:
 
Derylka- Graco,o ktorym piszesz u nas nie ma gondoli,tylko wpinany fotelik samochodowy, razem jest sam w sobie juz dosc ciezki i mnie sie wydawal bardzo sztywny i malo "zwinny",dla noworodka ma tylko albo fotelik albo taka wkladke na glowke i nie widzi sie w nim maluszka,bo nie mozna przelozyc siedziska.... mozna widziec dziecko jedynie jak jest w foteliku samochodowym,ale ta wersja nie nadaje sie na spacery... wlasnie weszlam na polski internetowy sklep i znalazlam w opisie,ze ma gondolke,ale ja jej w sklepie nigdy nie widzialam ... i ta gondolka wyglada mi bardziej na torbe lub tzw. miekka gondolke... zalaczam zdjecia ale w innym kolorze... na ostatnim zdjeciu jest w wersji z fotelikiem i u nas ta wersja kosztuje $444.60 canadyjskich a bez fotelika $250.80... - ostatnie zdjecie to Euro Graco Samuel Quattro Tour Deluxe Travel System
 
Ja osobiscie nie polecam Graco-z doswiadczenia-bo nie wiem czy wspominalam pracowala troche czasu w hurtowni dzieciecej:-)

Mialam kilka razy reklamacje na kolka.Ta niby gondolka to jest zwykle nosidlo-czyli cos co maja wozki wielofunkcyjne...Jak dla mnie za sztywny...Nie podoba mi sie opcja w wozkach gdzie na wozek stawia sie fotelik...Dla mnie to nie wyglada zbyt estetycznie...Powoedzmy w sklali od 1 do 10 uzyskuje u mnie max 4 punkty...Za ta cene mozna kupic cos lepszego...:tak:
 
patrycja24berlin-ja osobiscie niecierpie Graco.... ale tylko wozkow... tez slyszalam wiele berdzo negatywnych opinii o nich tutaj a kolka sie szybko i latwo psuja... ale nigdy go sama nie uzywalam,wiec staram sie byc obiektywna w ogladaniu w sklepach i podawaniu tutaj informacji.... rowniez jesli chodzi o opcje wpinania fotelika w wozek - dla mnie osobiscie jest bezuzyteczna,bo wyznaje zasade,ze jesli dziecko musi byc w foteliku to tyko w samochodzie pod scisla obserwacja z mojej strony i nie dluzej jak dwie godziny z rzedu i potem chociaz polgodzinna przerwa... co do miekkich gondol tudziez tzw.nosidel dla noworodkow czytalam,ze ortopedzi ich zbytnio tez nie polecaja...
chcialam jeszcze dodac,ze na tacce dla mamy mozna stawiac tylko picie zimne... nie wiedzialam o tym i sie zdziwilam jak przeczytalam w wozku na tacce ostrzezenie.... ale po zastanowieniu,ma to sens...
 
reklama
Ja wogole nie lubie tych nosidel w wozkach wielofunkcyjnych bo kojazy mi sie to z torba sportowa,w dodatku czesto nie sa usztywnione a jak juz sa to zwykla plyta...Super-lepiej wymyslic nie mogli...I to ma byc wygodne dla malenstwa:confused: i w dodatku zrdrowe:confused: :confused: :confused:


Nie wiem czy tak nadal jest ale dziewczyny ktore chcialyby kupic Quinni-do wozka Qiunni pasowala przynajmniej kiedys godnola od X-landera...´Prawie tak samo ladna a tansza prawie o chyba 300 zl...Przynajmniej bylo tak 1,5 roku temu jak jeszcze pracowalam...Wiecie tak szybko wszystko sie zmienia-a ja juz nie pracuje wiec moze i juz to sie zmienilo...Ale warto sprawdzic...
 
Do góry