reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

witaminka- znalazlam dla ciebie strone o wozkach dla blizniakow,o ktorej ci wczesniej pisalam,ale na cos poklikalam i mi wszystko sie poprzestawialo w komputerze.... ciut techniki i sie gubie,pasuje do mnie jak ulal...:tak::laugh2::laugh2::laugh2: teraz juz jakos wszystko ustawilam z powrotem,ale nie wiem jak....;-)
mam pytanie czy znasz angielski,bo tego jest duzo.... i niestety nie ma zdjec,ale bez problemu znajdziesz na google.com albo yahoo.com; oto ta strona:
Stroller Evaluations
na dole masz wiecej opcji do poczytania.... jesli nie znasz angielskiego,daj mi znac i postaram sie przetlumaczyc z wieksza....
 
reklama
Z ogromnym bananem na paszczy :-), chciałam zakomunikować iż bryka dla potomka właśnie wkroczyła w nasze skromne progi. Wsiąkam więc w instrukcję obsługi, trzymajcie za mnie kciuki co bym nic nie zepsuła ;-).
 
Blanes super :-D a już chciałam napisać, że czujemy sie zaniedbane, bo czekam na te zdjęcia i czekam :tak:
Dokładnie taki ogladałam w hurtowni i po przymierzeniu przeze mnie i męża został wybrany, tylko że ja tylko spacerówkę kupię, bo głęboki już mam.
Czy masz do niego jakieś dodatkowe akcesoria np. torbę itp???
 
No przepraszam ale dostałam go w częściach i musiałam sobie poradzić z tym ciężkim zadaniem jakim jest składanie wózka po raz pierwszy. Potem jak już wiadomo gdzie co przyciskać to jest to bardzo proste :tak:.

Jolka na razie mamy tylko moskitierę i pokrowiec przeciwdeszczowy do gondoli. Pytałam w sklepie o torby i na razie nie mają do x-landera i czekają na nową kolekcję. Standardowo dodają też pompkę do kół i do spacerówki okrycie na nóżki. Jest też dodatkowa osłona przeciwdeszczowa do spacerówki, ale sprzedawca radził nam poczekać bo za jakieś dwa miechy będą nowe i dwa razy tańsze (teraz kosztują ponad 80zł :szok:)

Generalnie "siusiam śliweczki", no ale nie na długo bo wieczorem wózek jedzie na wieś. Obecnie zajmuje cały przedpokój heehehe.:-D
 
u nas stoi zapakowany w katon i biada temu który zajrzy ;-)..............a nie ma taśmy klejącej żeby spowrotem zakleić
 
reklama
zalaczam zdjecie wozka,ktory osobiscie nigdy mi sie nie podobal,jednak sprawdzal sie super w parkach i na wypadach w teren.... jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesiecy ( zarowno dla blizniakow w wersji dla nich, jak i dla dzieci w zblizonym wieku)... super sie prowadzi... troche skomplikowany w skladaniu, rowniez dzieci siedzace obok siebie czasami trzeba rozdzielac,ale nie ma na to rady... znowu jak siedza na przeciwko siebie to sie "kopia" lub gdy siedza jedno za drugim to "tylny" maluch kopie "przedniego" lub ciagnie za wlosy ( ale to dopiero jak maja kolo roczku) oraz "tylny" ma troche ograniczona widocznosc...
 
Do góry