reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Przeżyłam kolejne płukanie, tym razem lekarka uprzedziła, że będzie bolało. Normalnie dałaby krople z antybiotykiem, ale ze względu na to, że wszystkie przenikają do dzidzi nie dała nic, a i ja nie chciałam... ale powiem wam, że i tak po tym płukaniu poczułam ulgę w efekcie końcowym. Chyba będę żyła... :happy2:
Dziewczyny... cieszę się, że już prawie połowa października, jeszcze trochę i będzie nas dwa razy więcej (no... w przypadku stokrotki to nawet więcej niż dwa ;-)).
Swoją drogą to racja z tym cc, skoro są wskazania jakiekolwiek, to nie rozumiem tej oszczędności służby zdrowia. Przede wszystkim trzeba być człowiekiem, w końcu chodzi o życie i zdrowie drugiego człowieka. Nie ma nic ważniejszego.
 
reklama
* Doggi *- długość szyjki zabójcza :o troszkę zazdroszczę :)
Ale faktycznie skoro masz się męczyć to niech przeprowadzą CC. Ale jako, że jeszcze sporo czasu to życzę by szyjka powoli zaczeła się skracać ;)

* Unita *- super, że już po wszystkim i jest poprawa :)
 
no ja mam nadzieję, że fryzjer wyciął Ci przy okazji z głowy te pesymistyczne nastawienie! lepiej taka szyjka, niż ta skracająca się już w 20 tyg. proszę mi tu pozytywnie myśleć! :tak::tak::tak:
właśnie się zastanawiałam jak wygląda sprawa CC. moja gin nie pracuje w szpitalu, więc może dać skierowanie na CC, czy nie? :dry:


ja po szybkiej wizycie (bezpłatnej, uffffff). amotaks i metronidazol na 10 dni. niestety wiele wątpliwości i ta konsultacja u innego gin chyba mnie nie ominie. tylko do kogo tu iść. nie lubię takich sytuacji :-(
 
reklama
Do góry