reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

:) mi też się wydawało, że w 8 miesiącu powinno być co 2 tygodnie, a moja pani dr powiedziała, żebym przyszła dopiero 31 sierpnia, no ale trudno, może nic się nie będzie działo złego... mam nadzieję
 
reklama
Ja też teraz miałam 5 tygodniową przerwę, poszłam było okej i następna wizyta za miesiąc, potem jeszcze jedna i albo urodzę albo jeszcze się z nią raz spotkam. Tylko, że wiem, że Lolisza ma problemy z krążeniem to pewnie dlatego częściej musi być.
 
A ja jutro idę na USG nerek, mam nadzieję, że żadne świństwo mi tam nie wyskoczy. Bardzo proszę o kciuki i pozytywne wibracje :-)
 
A ja jestem po wizycie i...wszystko dobrze nadal u mnie siedzi dziewczynka, nawet miałam zbliżenie jej pipulki ;-)ale gin postraszył mnie że mogę wcześniej urodzić bo dzidzia jest bardzo duża waży 2300g i jej wiek w/g pomiarów oscyluje na 35/36 tc. Za 3 tygodnie urosła kilogram!
I za 3 tygodnie mam już mieć zrobiony komplet badań a jest tego w pierony i również wymaz z pochwy i odbytu może dodatkowo zrobię sobie jeszcze z szyjki kiedyś czytałam że warto i to zrobić. Co mnie zaskoczyło, zapytałam jak się do tego badania przygotować i gin powiedział że na dwa dni przed, żebym się nie myła, ewentualnie delikatnie czystą wodą. Jak ja to przeżyję, dodatkowo męczą mnie upławy. Szyjka trzyma, morfologia w normie.
 
Myślę że urodzę normalnie tylko duże dziecko, Sebastian miał 4 kg jak się urodził a ponoć następne jest większe więc spodziewam się okrąglaka ;-) tylko jak ja ją urodzę...
Acha jeszcze gin mi wpisał że dno macicy 35 i że łóżysko powoli dojrzewa-nie wiem co to znaczy ale liczę na Loliszę ;-)doradź mi też proszę czy robić też wymaz z szyjki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że urodzę normalnie tylko duże dziecko, Sebastian miał 4 kg jak się urodził a ponoć następne jest większe więc spodziewam się okrąglaka ;-) tylko jak ja ją urodzę...
Acha jeszcze gin mi wpisał że dno macicy 35 i że łóżysko powoli dojrzewa-nie wiem co to znaczy ale liczę na Loliszę ;-)doradź mi też proszę czy robić też wymaz z szyjki?
4 kg? Ojej! U mnie gin powiedział że trzymiemy się raczej tego co wychodzi na usg więc też wygląda, że może szybciej no ale zobaczymy.
A gdzie robisz badania? W ujastku?
 
Do góry