reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
pyszczalska gratuluję udanej wizyty!
u mnie do porodu nie będzie ich już tak wiele, ale mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy. pozdrawiam dziewczyny :)
 
U mnie wyliczyłyśmy, że dwie. Chyba, że urodzę później to 3 :) Ale wydaje mi się, że będzie to raczej szybciej niż później :)
 
U mnie na pewno sporo wiecej bedzie. Ogólnie chodze minimum co 2 tygodnie, bo mniej wiecej na około 2 tyg. dostaje zawsze L4. Do tego dodatkowe wizyty na USG i jeśli coś jest nie tak. A teraz jeszcze będę chodzić do drugiego gina w szpitalu gdzie się ciążami z cukrzyca zajmują,ale nie wiem czy to będą dodatkowe wizyty czy juz tylko oni beda mnie prowadzić. W poniedzialek się okaże.
 
ja 1 ciaze tez mialam z wysoka szyjka- skonczylo sie 2 tyg po terminie - patologia, wywolywanie. 2 razy oksy , 3 jakies leki . to z czego jedni sie ciesza, ja juz widze, ze nie spieszno malej ....:-(a tak bym chciala normalnie...

a glowka na gorze
 
Hej dziewczyny,

gratuluje udanych wizyt i duzych -a co za tym idzie zdrowych dzieciakow! :-) My pewnie dowiemy sie na naszym prywatnym usg w tym miesiacu, ile wazy Pawel. Podejrzewam,ze przecietnie, bo brzuch jest ksiazkowej wielkosci - nie za duzy, nie za maly. Coz, zobaczymy.

Pije za wasze zdrowie sok z burakow :-)
 
Cześć dziewczynki!
Wracam po zaledwie tygodniowej nieobecności, a tu już dwulikogramowe bobasy na forum się pojawiły :-)
Ciekawe jak tam mój maluch - wizytę mam dopiero 16tego, nie mogę sie doczekać. Od jakiegoś czasu mały wbija mi się boleśnie pod żebra, co jak sądzę świadczy o tym, że zwiększył swoje rozmiary :-)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)
My mamy za równy tydzień i już doczekać sie nie moge bo to aż 5 tygodni przerwy. A co do częstotliwości wizyt to mi gin mówił że zrobimy tak jak się zaleca czyli w 8 miesiącu spotkamy sie 2 razy a w 9 zaleca sie co tydzień tyle że teoretycznie mnie by chcieli w 36tc już na oddziale widzieć, więc wychodzi na to że po tej wizycie w przyszłym tygodniu kolejna będzie początkiem września i kolejna końcem i tym sposobem wkroczymy w 36tc i albo sie położe albo uda nam sie wyznaczyć termin CC na przełom 37/38tc i pojawię sie w szpitalu dzień przed - i taki mam plan :)
 
Do góry