reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Fasolkaania wow! Waga maluszka imponująca - jesteście chyba pierwsi, którzy przekroczyli 2 kg i pomysleć ze nasze dzieci już takie duże a całkiem niedawno były takimi małymi okruszkami.

Gratuluje wszystkim dobrych wieści po wizytach i czekam na kolejne realcje.
 
Fasolkaania,MalaMi,Agrafa ciesze sie ze wizyty ok i ze nic sie strasznego nie dzieje :). A jesli chodzio wage dzidziusiow to juz macie slodziaszki duze :) ,ale fajnie .Ja mam nadzieje ,ze 19 sie dowiem co i jak z moja malutka :),bo ostatnie usg miałam w czercu i sie wkurzyłam ,ze ostatnio mi sie chcial zrobic.Ale on uwaza ,ze nie ma co za duzo robic :( buuu
 
To ja tez mam takiego lekarza, co mowi, ze nie ma sensu robic duzo usg ;/ a sa i tacy, co na kazdej wizycie robia usg i wszystko mowią pacjentkom co i jak. :baffled: ehh szkoda, ze chodze do jakiego chodze, ale juz chyba nie ma co zmieniac lekarzac, za malo mi czasu zostalo, jutro mam wizyte i pewnie znowu nie bede miala usg i nic sie nie dowiem odnosnie wagi dziecka itp. ;/
 
Ja również przyłączam się do gratulacji z powodu udanych wizyt. Jestem pod wrażeniem wagi waszych dzieci:szok:.
Co do USG, to moja gin też mi nie robi na każdej wizycie. Jednak, jeśli ją raz na jakiś czas poproszę, to nie ma problemu. W sumie-miałam 4 USG zrobione: 2 u niej i 2 prywatnie. Jeszcze chyba zrobię jedno, ale to już zaleci mi moja gin 19 sierpnia;-)
 
Ja akurat też mam gina co nie robi na każdej wizycie usg, ale akurat teraz było bo trzeba było zmierzyć i obejrzeć co i jak. Chociaż miesiąc wcześniej wymusiłam bo miałam nadzieję na poznanie płci co mi i tak nie pokazała wtedy.:)
A waga małej to ja też się zdumiałam, że już tyle może ważyć:) szok był dla mnie niesamowity tym bardziej, że jak w maju usg było to miała niecały kg. he he
 
Mój gin. też robi tylko te "planowe" USG gdyż jest z tych co twierdzą, że o ile nie ma takich medycznych wskazań i nie trzeba dziecka czy łożyska często kontrolować to nie ma potrzeby robić ich więcej. Podobnie babka w szkole rodzenia nam tłumaczyła, że jednak jest to działanie promieniami na maleństwo i może się okazać za kilka lat, że zbyt duża ilość USG ma w pewnym stopniu szkodliwy wpływ na naszego lokatora...
 
Wow - jakie duze te Wasze dzieciaczki. Ja mam Usg 17 sierpnia teraz. Na ostatnim pod koniec 28tyg. małe ważył ok 1300g. ale jak patrze na Wasze wyniki to teraz juz tez pewnie dobija do 2kg :)
 
ja wlasnie wrocilam z badania
- szyjka 5 cm
- Mala 1 600 g
ciaza wg usg 30 tydz 4 dni
Mialam KTG- robione standardowo po 30 tyg. mam jeszcze wizyty w 32, 25 i 37 tygodniu
 
reklama
Do góry