reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Silve
Z tymi Ginami to nie wiadomo. U mnie w 40 tyg. i 10 dniu też nie zapowiadało się na poród i stwierdził, że lepiej jest mi iść do szpitala. Dzień po wizycie poszłam do szpitala i zaczęłam tego samego dnia rodzić.
A jeśli chodzi o seks ja mam swojego pod ręką, a żeby go namówić to niezły wyczyn.



 
reklama
Przyznać się bez bicia, która nie trzymała kciuków ! Hę ?
Jestem po wizycie. Ta sama śpiewka co słyszę o 1,5 mc-a MOŻE SIĘ ZARAZ ZACZĄĆ
A jak się nie zacznie, to w piątek do szpitala ;/ jak nie będą chcieli przyjąć to mam chodzić na ktg co drugi dzień.

Chyba dzisiaj wywalę w kosmos te suwaczki :wściekła/y:
 
ja tez juz po wizycie..
jutro rano mam sie wstawic do szpitala na porodówke. lekarz zbadal i powiedzial ze jest rozwarcie na dobre 3 cm i ze juz naprawde blisko porod. jutro od rana bierze mnie na kroplowke i raczej urodze wedlug ego co widzi. mala wazy 3300g a ja schudlam 20dag...podczas badania zrobil mi masaz szyjki i zaczelam pllamic o czym mnie uprzedzil. po wizycie boli mnie brzuch i mam skurcze prawie co 15 min tak mi sie brzuch napina i boli jak na okres...nie wiem czy jeszcze w nocy nie pojedzimy hehehe. a na ktg wyszly dwa mocne skurcze porodowe:)))takze mam nadzije ze jutro juz corcie bede miec przy soobie i ten 13sty bedzie szczesliwym dniem:))))))))
 
dziewczyny no widze ze tylko ewelina dobre wiesci dostala.... gratuluje:)
pamietajcie ze wszystko moze w minucie sie zmienic!wiec glowy do gory!


a jak ten masaz szyjki wyglada??mocno boli?ja mam w piatek wizyte wiec moze tez poprosze:) moze to cos ruszy...
 
dziewczyny no widze ze tylko ewelina dobre wiesci dostala.... gratuluje:)
pamietajcie ze wszystko moze w minucie sie zmienic!wiec glowy do gory!


a jak ten masaz szyjki wyglada??mocno boli?ja mam w piatek wizyte wiec moze tez poprosze:) moze to cos ruszy...
wiesz ze ten masaz nie jest bolacy..lekarz poprost dotyka szyjke i ja masuje palcem ale jak to robil to brzuch zaczal mnie bolec jak przy okresie. no i zaczelam plamic krwia ale mowil ze to normalne. mysle ze jutro mi szybko pojdzie:))
 
jutro napisze do KASIS to wam da znac co i jak u mnie:)ale mam skurcze teraz od dobrej 1,5 godz co 15 min...moze sie rozkreci samo przez noc..czekam
 
reklama
Dziewczynki trzymam kciuki żeby u was się rozkręciło. Ja jeszcze zapomniałam dodać że rwa kulszowa mnie trzyma od niedzieli i codziennie coraz bardziej boli :-(
 
Do góry