reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Ja też po KTG. Synek OK, skurczów zero.
Zbadała mnie Pani doktor i wyśmiała moją szyjkę, podobno nie jest nawet scentralizowana i zupełnie zamknięta.
Nie wiem, w 14 tc ta sama Pani twierdziła, że moja szyjka ma 1 cm... Tak czy inaczej szybko nie urodzę.
Wczoraj mój gin mówił, że jest lekkie uchylenie na opuszkę.
Dzięki Bogu nie mam białka w moczu, a ciśnienie dziś bywało w okolicach 110-120.
 
reklama
Ja usłyszalam lepszy hit 25września miałam rozwarcie na 2i szyjke na palca jak mnie badali podczas pobytu w szpitalu,a 4października moja gin.badając mnie stwierdziła że ona nic tam nie widzi żadnego rozwarcia ani skróconej szyjki:-D:-D a przecież skoro było to co?? cofneło się?? to jest smieszne przez to wogóle nie słucham co oni mówią,chodze tylko po to zeby sprawdzali czy z małą ok. a reszta się sama rozstrzygnie,szkoda że same nie możemy sobie sprawdzić:eek:
 
A ja juz po szpitalu,zrobili KTG i do domku.Mowia ze mam przyjsc w poniedzialek i juz zostane w szpitalu(po 7 dniach po terminie zostawiaja).Wiec ostatni juz weekend w dwupaku :)
 
U mnie też wszyscy obstawiają różne terminy. Najgorzej jest z moją mamą, bo ona jak zwykle wszystko wie najlepiej i samo jej gadanie powoduje u mnie skurcze. Mój gin też mówi, że mam na opuszek rozwarcie. A każdy opuszek jest inny.



 
Kroma mi lekarz ostatnio powiedział że rozwarcie na palec to u wieloródki standard :D a my przecież wieloródki :D:D ja mam nadzieje że jak pójde w poniedziałek do mojej gin. to mi powie że już rodzic moge ;) a co do czopa to mi tez przy pierwszej rano przed porodem odszedł i był krwisty ,a tym razem odchodzi juz którys dzień z kolei ale nie jest z krwią i nie sądziłam że aż tyle tego będzie :/ ale poszperałam w necie i pisze że może nawet 2tyg przed odchodzić, a że jak juz z krwią to godziny do porodu policzone więc ja się nadal tocze :p
 
ale poszperałam w necie i pisze że może nawet 2tyg przed odchodzić, a że jak juz z krwią to godziny do porodu policzone więc ja się nadal tocze :p

u mnie tez byl bez krwi-bialutki- masakra. przy pierwszym porodzie odszedl na 5 dni przed i byl krwisty, wiec teraz pewnie sobie polaze w dwupaku... jutro wizyta
 
ja właśnie jestem po USG i naszczęście wszystko jest ok, wody płodowe w normie, wszystkie przepływy też ok :D Ale powinnam zrobić ktg na wszelki wypadek bo serduszko bije w normie ale w górnej granicy i lepiej dmuchać na zimne. Jutro musze się dowiedzieć co i jak w moim szpitalu i zapisać na ktg bo jeszcze nigdy nie miałam.
No i synek rośnie mi w brzuszku jak na drożdzach bo ma już 3,5 kg :))) ale tak sobie myśle że już taki mógłby się urodzić ;) Niby u mnie żadnych objawów nie ma, ale przedwczoraj przed snem miałam taki lekki ból jak przed okresem a gdy się rano obudziłam nic z tego nie zostało :/ A takie kłucie w brzuszku to też jakiś objaw czy nie bardzo ?
 
Mówicie dziewczyny, że ta wydzielina to czop, bo mi się tak sączy z jakieś dwa tygodnie dobre, ale jak byłam u Gina to mówił, że jeszcze nie odszedł i szyjka zamknięta.



 
reklama
Kroma ten czop może byc biały,przejrzysty,brązowy lub podejdziony krwią ale konsystencje ma zazwyczaj kisielku :-D u mnie sie tego sporo pojawiło i odrazu się domysliłam co to
Roxannka kurcze Ty to juz biedna jesteś, każde kłucie może być jakims objawem może spróbuj jakiś naturalnych sposobów wywołania porodu:-) schody (tylko w dół) sex,tabletki z wiesiołka hm? może akurat coś ruszy,ale w sumie mamy jeszcze troche czasu to dopiero 38tydz. teoretycznie możemy chodzic do 42 :p co byłoby straszne ale jakby miało wyjśc maluchowi na zdrowie to trudno,jejku ciekawe ile by moja córcia ważyła pewno z 6kg hehe
 
Do góry