reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
asiorek coś czuje że będzie walka o to zaszczytne ostatnie miejsce hehe ;))) bo mój na świat się śpieszy a i na ostatniej wizycia moja gin. wystawiła zwolnienie aż do 7 listopada :)
 
asiorek coś czuje że będzie walka o to zaszczytne ostatnie miejsce hehe ;))) bo mój na świat się śpieszy a i na ostatniej wizycia moja gin. wystawiła zwolnienie aż do 7 listopada :)
hehe ja mam zwolnienie do 4listopada w sumie jesteś jeden dzień do przodu :D ja tam mogę jeszcze nosić małego ssaka choc juz tak wszystko boli ;/ ze z drugiej strony bym chciała juz miec to za sobą,alee nie ma jak u mamy ;D
 
Malutka idę wcześniej bo nie chce się denerwować tak jak dziewczyny napisały mały jest 2 razy owinięty pępowiną, myślę że z 26 pierwsza urodzi Loilisza nasza, a może później ja,zobaczymy, denerwuje mnie tylko ,że dla wszystkich to nie jest wskazanie do cc, po co stresowac dziecko i matkę.:((( jak cos biorę ze sobą laptopa heheh bo nie wiem czy posiedzę tam czy jak to będzie.
 
Malutka idę wcześniej bo nie chce się denerwować tak jak dziewczyny napisały mały jest 2 razy owinięty pępowiną, myślę że z 26 pierwsza urodzi Loilisza nasza, a może później ja,zobaczymy, denerwuje mnie tylko ,że dla wszystkich to nie jest wskazanie do cc, po co stresowac dziecko i matkę.:((( jak cos biorę ze sobą laptopa heheh bo nie wiem czy posiedzę tam czy jak to będzie.

Kasis <tuli> nie martw się będzie dobrze
 
hehe ja mam zwolnienie do 4listopada w sumie jesteś jeden dzień do przodu :D ja tam mogę jeszcze nosić małego ssaka choc juz tak wszystko boli ;/ ze z drugiej strony bym chciała juz miec to za sobą,alee nie ma jak u mamy ;D

no właśnie najgorsze jest że to nie da się tak do końca przewidzieć, ja mam tak na zmiane raz chce żeby to było już teraz i koniec kropka a potem stwierdzam że właściwie mogłabym tak chodzić jeszcze miesiąc ;) a wiadomo u mamy w brzuszku najlepiej i jak tak czytam posty rozpakowanych dziewczyn to widze że niezłe jazdy się zaczną jak już te nasze wyczekiwane maleństwa znajdą się po drugiej stronie brzuszka :/ ale ty już doświadczona mamusia, więc pewnie przy drugim troszke łatwiej bo wiadomo co i jak :)

Malutka idę wcześniej bo nie chce się denerwować tak jak dziewczyny napisały mały jest 2 razy owinięty pępowiną, myślę że z 26 pierwsza urodzi Loilisza nasza, a może później ja,zobaczymy, denerwuje mnie tylko ,że dla wszystkich to nie jest wskazanie do cc, po co stresowac dziecko i matkę.:((( jak cos biorę ze sobą laptopa heheh bo nie wiem czy posiedzę tam czy jak to będzie.

kasis
będzie dobrze! Trzymamy kciuki i będziemy czekać na wieści :)
 
kasis najwazniejsze ze bedziesz pod opieką non stop.. a jak ze 2-3 dni polezysz na oddziale to tez staniesz im sie blizsza i na pewno nie zrobia Ci krzywdy i rozwiążą ciaze tak zeby było dobrze.
 
Kasis trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Przyznam że zapomniałam że twój maluch owinięty pępowiną. Mam nadzieję że jednak zrobią tą cesarkę.

Kurcze no macie jakiś normalnych lekarzy. Ja do dzisiaj mam zwolnienie i dzisiaj do lekarza i pewnie na tydzień mi da bo za tydzień znowu mam przyjść. Kasa, kasa, kasa. Jakby nie mógł dać zwolnienia na dłużej a i tak wiadomo że do niego przyjdę bo wolę sprawdzić czy z małym ok.
 
reklama
Ale do dupy...
Gin powiedział, że w tym tygodniu na pewno nie urodzę!
Szyjka 1,5cm zamknięta i w ogóle nic się nie zapowiada na poród. A miałam taka nadzieję...
Czyli będę musiała jechać do innego szpitala bo od 18 mój zamykają na tydzień...świetnie
Chyba, że przetrzymam jakoś i urodzę za 2 tygodnie po otwarciu szpitala, ale wtedy musiałabym chyba leżeć, najlepiej plackiem i się nie ruszać.

Powiedział jeszcze, że zaleca teraz dużo seksu. Po tych słowach nieco się skrzywiłam bo na samą myśl o seksie wszystko mnie boli a poza tym nie mam z kim bo W przyjeżdża w czwartek albo i piątek...
 
Do góry