reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Ja też dziś po wizycie i dupaaaaaaaaa.
Szyjka jest minimalnie skrócona, a rozwarcia nie mam wcale, tylko jakieś minimalne opuszkowe uchylenie... Zajebiście.
Mały waży około 3600g.
Do tego ciśnienie mam na poziomie 130-140/70-85... Lekarz mnie opieprzył, że wymyślam, że sobie szukam dziury w całym, bo ja nie mam wskazań do mierzenia ciśnienia. U niego miałam 139/88 i powiedział, że rewelacja... ???
Dzwoniłam na IP, powiedzieli, że jak nie jest powyżej 150, nie mam pieczenia w górnej części brzucha, mroczków przed oczami i bólu głowy to luzik... Jutro idę mocz pod kątem obecności białka zbadać.
Jak to jest, bo mi nikt nie chce odpowiedziec. Jak nie mam tego rozqwarcia, to znaczy, że co? Że nie urodzę na dniach? Czy może być tak, że nie mam a juttro dostanę skurczy i już?
 
reklama
Ja też dziś po wizycie i dupaaaaaaaaa.
Szyjka jest minimalnie skrócona, a rozwarcia nie mam wcale, tylko jakieś minimalne opuszkowe uchylenie... Zajebiście.
Mały waży około 3600g.
Do tego ciśnienie mam na poziomie 130-140/70-85... Lekarz mnie opieprzył, że wymyślam, że sobie szukam dziury w całym, bo ja nie mam wskazań do mierzenia ciśnienia. U niego miałam 139/88 i powiedział, że rewelacja... ???
Dzwoniłam na IP, powiedzieli, że jak nie jest powyżej 150, nie mam pieczenia w górnej części brzucha, mroczków przed oczami i bólu głowy to luzik... Jutro idę mocz pod kątem obecności białka zbadać.
Jak to jest, bo mi nikt nie chce odpowiedziec. Jak nie mam tego rozqwarcia, to znaczy, że co? Że nie urodzę na dniach? Czy może być tak, że nie mam a juttro dostanę skurczy i już?

Kochana rozwarcie może Ci się zrobić w ciągu godziny więc nie sugeruj się tym co powiedział ginekolog moja bratowa była rano u gin. i wszystko miała zamknięte , w południe dostała bóli a popołudniu miała synka w ramionach,ja tez nie miałam przy pierwszej córci żadnych objawów zblizającego się porodu i tak nagle mnie wzieło.Teraz z kolei mam mnóstwo objawów łącznie z czopem który od kilku dni się pojawia,ale mam w nosie czekam na akcje :) i korzystam z wolnych chwil choc z kolei starsza mi daje popalić ostatnio :/
 
moze akcja sie rozkreci :)musi być Ci ciężko, ja też mam dosyć, jutro ide juz do szpitala i zobaczymy co dalej. Mój też duży a w małym brzuchu.
 
A ja już po wizycie z rana i są skurcze nie regularne ale już 70 jest. Tylko szyjka ciągle zamknięta. Za tydzień w czwartek idę do szpitala. Oczywiście jak nie urodzę do tego czasu.



 
Ja urodziłam się 3600 i 56, mąż 3600 i 58. Teraz ja mam 180 cm, a mąż 190 wzrostu...
Z moich wyliczeń termin z OM to 15.10, lekarz obliczył 17.10, a z wczorajszego USG wyszło 16.10.
Całą ciążę był Synek "przepisowy" co do dnia praktycznie termin OM i USG się zgadzał... może w weekend?
asiorek dzięki, bo jak komuś mówię o tej szyjce to wszyscy reagują dramatem w oczach...
 
Wszystko się skróci i rozewrze w swoim czasie:-D:-D znam to z autopsji a jak machina ruszy to hoho ja przypuszczam ze na przyszły tydzień wejdę na BB i na gorącej linii będe czytać że urodziłaś:) zobaczysz :-)
 
reklama
Właśnie wróciłam z ktg.... Jakieś tam skurcze są, ale raczej na dniach nic się nie powinno dziać :tak:Rozwarcie na pół palca. Mam nadzieję, że wytrwam do wtorkowego popołudnia, bo wtedy najprawdopodobniej będą już przyjęcia na oddział w szpitalu, w którym chcę rodzić (bo teraz się przenosi się z powodu remontu). Póki co mam się zapisać na piątek na kolejne ktg.
 
Do góry