reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

E dziewczyny ja wizytę mam dopiero 2.11 kurdę czemu ja tak rzadko mam te wizyty?
A znowu mam fazę, że coś jest nie tak i trzęsę portkami
USG dopiero po 3 listopada masakra, jeszcze prawie cały msc
 
reklama
no rozumiem, ale bez jakiś konkretnych wskazań na zagrożenie ciąży to lekarze nie umawiają częściej, też bym chciała chodzić częściej, choć u mnie to tak trochę jest bo chodzę i prywatnie i do przychodni
ale najlepiej to jakbym miała co 2 tygodnie takie konkretne badanie najlepiej z USG oczywiście :-)

ale trzeba być pozytywnie nastawionym, dzidzie na pewno mają się dobrze, już tyle z nami są, zaraz pół ciąży mija większości z nas więc już wszystko jest ku dobremu zakończeniu i tego trzeba się trzymać i cierpliwości się uczyć, ona się potem bardziej przyda :tak:
 
hej laseczki :) ja po wizycie dzidzia zdrowa ale małpeczka sie nie chciała odwrócic i nadal nie wiem co tam ma między nóżkami :) ułożyło sie w dziwacznej pozycji :p nogi miało zawinięte na głowe hehehe i rączką mi machało(to było cos w stylu "i tak nic nie zobaczysz" :p Nie chciała sie dzidzia odwrócic nooo ale nic 7.11 znów wizyta połówkowa :p nooo i bleee glukoza do picia mnie czeka ;/ ale ogólnie wszystkooo super :)
 
he he a moja pokazała mi piesc zaciśnietą :p i również chyba "figa z makiem" nic nie zobaczysz :) ja wizte u swojego mam 18.10 albo 21.10 zalezy kiedy mi sie bedzie chciało isc :)
 
lastepetunia- super, ze wszystko ok, tak sie ciesze, ze przynosimy same dobre wiesci z wizyt!!:-):-)
nusia- gratulejszyn!!! to moj synek bedzie mial kolejnego kumpla, super!!!:-):-)
dziewczyny to chyba norma, ze poki co wiecej chlopcow, bo jak wiadomo, siurka łatwiej dostrzec na tym etapie, wiec sie ujawniaja, ale czekajcie jak za kilka tygodni dzidzie podrosna i 'posypia' sie nam laseczki:-)
 
reklama
laspetunia, kadza - super wiadomosci dziewczyny:) maluchy zdrowe to najwazniesze a plec jeszcze poznacie....

wy to tak narzekacie laski na te wasze wizyty co ja mam powiedziec??? tu przez cala ciaze robia 2 usg 12 tydz i 20 tydz .... a to ze mam za soba 2 poronienia wcale nie zmienia sytuacji:eek:
 
Do góry