reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Dziewczyny, swietne wiadomosci! :) Nusia gratuluję synka! Ja mam wizytę dziś o 18.30 i mam nadzieję poznać już płeć na 100% (póki co "przewidywany" jest chłopiec;) )
 
nusia gratuluje:)
Gagucha dobrych wiadomosci :)

połowkowe czas zacząć!!!!!!!!!!!!!!!!

a za 20tyg
na porodowke moje Panie!!!!!!!!!!!
ciesze sie ze juz
połmetek...swieta, nowy Rok .. i marzec!!
 
kindzia a mnie się to wydaje takie odległe.... jeszcze tyle czasu, kurczaczek żebym zdążyła wszystko przygotować.... pewnie znów mąż ściągnie mnie na ziemię i zarządzi że mam se torbę spakować i przygotować lumpki haha.... a ty z taką lekkością to mówisz,że zaraz świętą, nowy rok i marzec..hehe a ja myślę jeszcze tyyyyyle czasu:-D
gratki za udane wizyty dziewczyny.
Ja mam następną 31 więc jeszcze sporo czasu hehe
 
my wrócilismy z usg dzidzia rośnie, serduszko łądnie bije wiec sie uspokoiłam, nie wiem ile ma bo Pani doktor nie mówiła ale juz sie nie miesci w monitorze :) wymiary itp wszystkie ok, termin zostaje ten sam 16 marzec, ruszało sie ładnie, pieknie ale mamusia nie czuje jeszcze ruchów, i dzidzia nie chciała pokazac co ma miedzy nóżkami, zawstydziła sie :))) kolejna wizyta (usg) za 6 tygodni dopiero :(
 
reklama
Do góry