reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Ajako gratuluje dorodnego synka :-) zamiast Hanusi będzie "Heniuś";-) poszlaejesz z zakupami ciuszkowymi ;-) a potem oszalejesz na punkcie synka :tak:

mata- nie uwierzysz...moja mama tak samo powiedziala jak sie dowiedziala!a ze moj chrzestny to Henryk to by sie najpewniej baaardzo ucieszyl:-D
i mam nadzieje, ze macie racje dziewczyny....ze mi przejdzie i oszaleje na punkcie synusia, choc ciagle jeszcze tak mi dziwnie z ta mysla; jak mysle o nim tzn. o dzidziusu; moj synek:crazy:

z tymi fotami to nie, ze potrafie wstawic w ogole, tylko nie wiem jak to zrobic technicznie z telefonu mojego meza, bo ma nowy i ja sie nie znam, a malo tego to zostawilam moje wyniki u kumpeli, jutro je odbiore.

maz wrocil wieczorem z pracy i ciagle przezywamy to usg i sobie opowiadamy co on widzial co ja, ze stopke, ze raczke trzymal przy buzi i ze nosek i takie tam:-D:-D

dzieki, dzieki dziewczyny!! teraz czekam na Wasze dobre wyniki i kolejnych kolegow dla moje....mojego synka:szok:;-)

Doris, tunia- ciesze sie, ze i u Was ok!:-)
 
fajnie ze uwas wszytsko dobrze :) i juz macie na 100 % potwierdzone.Ja zaczynam panikowac boje sie tej wityty jak nie wiem pierwszy raz takie cos mam boje sie ze cos nie tak wiem wiem kazda tak ma do wizyty jeszcze prawie 2 dni a ja juz panikuje hehe to co bedzie we wtorek ;) dobrze z mezem ide :) chyba ze znowu cos mu wypadnie
 
będzie dobrze Bozienka :) wyjdziesz przeszczęśliwa że dzidzia zdrowa
ja jeszcze ponad tydzien i już tez zaczynam o tym myśleć i przeżywać po swojemu... pewnie nie potrzebnie ale cóż taki mam już defekt ;-)
mówię wam te kopniaki to by mnie już uspokoiły tyle te już regularne ach człowiek głuuuupiiiiii :sorry:
 
bozienka- na bank wszystko ok bedzie :))
anula- ja tez panikuje, a jak maluch cos mnie smyrnie to odrazu ulga- najlepiej zeby caly czas sie ruszal :-) wtedy bylabym spokojna.........
 
Kochane wstawiam dla Was zdjęcie Mojego szczęścia <3 !! Na tym usg miał 13 tygodni i 5 dni :) Buziakiii 103_1456.jpg
 
reklama
Gosiek śliczne zdjęcie i jaki duży dzidziuś jak na 14 tydzień :-)
nusia trzymaj się i bądź spokojna
anula mnie też uspokoiłyby ruchy dziecka... ale cóż jeszcze poczekam
 
Do góry