reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
tadaaaa daaaa dam!!!!
jako pierwsza na naszym watku moge powiedziec z pewnoscia 1000 % kogo nosze w brzuszku!!!

na poczatku male sprostowanie....na watku o naszych przypuszczeniach dotyczacych plci jest informacja, ze przypuszczam dziewczynke, ale nie jest to do konca prawda, poniewaz od poczatku przypuszczalam chlopca (caly czas chodzilam i marudzilam, ze ta ciaza taka problematyczna,a wiadomo, ze z facetami same problemy w zyciu;-))
ale ja sama bardzo marzylam o drugiej coreczce i wszystkie te cudne kalendarze przewidywaly mi dziewuszke ( w tym jednym nawet na ponad 60%), a tymczasem...............

moje dziecko ma sorry za wyrazenie; jajka jak dzwony i konkretnego siurka
:szok::szok:!!!!


nie powiem, zebym byla bardzo szczesliwa (wiem, wiem durna jestem), poryczalam sie jak wyszlam z gabinetu i nakrzyczalam na meza:crazy::crazy: bo marzyla mi sie cudna Hanusia....i tyle pieknych ciuszkow mi sie zmarnuje:-:)-( a ten szczerzyl zeby i caly czas gadal, ze nie wierzyl, ze to moze byc mozliwe i ze mozemy miec, az takie szczescie:wściekła/y::wściekła/y:

tak poza tym...mam cale mnostwo pieknych zdjec; raczki z 5 paluszkami, brzuszka, serca, twarzyczki (nawet przystojny, chyba po ojcu;-):-D:-D) nooo ogolnie wszystko obfotografowane wzdluz i wszerz!
pan dr powiedzial, ze na tym etapie co mogl posprawdzac posprawdzal, pomierzyl i jest git, wymiarowy dzidzius, wszystko ma swoim miejscu.
termin nadal na 29 luty i idealnie wymiarowo to sie zgadza.
aaaa i wazy cale 300 g

to na tyle moich wiesci
ps. chetnie bym umiescila foty, ale serio nie wiem jak to zrobic:crazy:

ps.2. jeden maly problem..........łozysko umiejscowione na przedniej scianie (to juz wiedzialam od swojego gina) ale najgorzej, ze umiejscowilo sie na bliznie po tamtej cc i moze to stanowic trudnosci przy nastepnym cieciu tzn. dla lekarzy przy wydobywaniu dziecka itd...

aleeee sie rozpisalam:szok:
 
Ostatnia edycja:
ajako :-D super gratuluję chłopaka . Osprzęt ma chyba niezły skoro na 100 % chłopak :-D
Zobaczysz może się okazać że masz super spokojnego synka który będzie chciał się z Tobą ożenić :-) a teraz to chyba większe problemy wychowawcze są chyba z dziewczynkami , bo dziewczynki już nie chcą być grzeczne ;-)
 
oooo Mini- obys miala racje!! Ty zdaje sie juz mi pisalas, ze chlopcy tez sa fajni ;-):-)
sprzet mial konkret...tzn. i moj synek (jeeeeeeej jeszcze nie wierze, ze to pisze:-D) i pan doktor, sprawdzal przeplywy no i wszystko bylo widac extra, nie wiem jakiego typu byl ten sprzet, nie znam sie, ale moj doktor mowil, ze on ma sprzet za sto tysiecy zlotych, a tamten za jakies czterysta tysiecy, wiec jakas tam roznica jest chyba.

a co do siurka, nie moze juz byc pomylki, bo na zdjeciu mamy dzidziusia w wieeeelkim rozkroku, rozwalil sie jak prawdziwe chlopisko:-D:-D bezwstydne to no!
 
ajako - super wiadomości z wizyty :D najważniejsze że maluszek zdrowy!! nie martw się swoją reakcją, jest normalna:) (ja sama się boję reakcji jeśli u mnie okaże się że siusiak wyrósł.... ale przecież to nie jest najważniejsze tak na prawde:) ). Zobaczysz, parę dni i sie przyzwyczaisz do myśli o synku, a potem nie będziesz mogła sobie wyobrazić że chciałaś córeczkę:) Synkowie są super - mówi Ci to mama małego rozrabiaki ;) a przynajmniej będzie parka!!:)

co do bezwstydnika, to z pierwszej ciąży mam zdjęcie usg siurka;) żebym wątpliwości nie miała co w brzuszku mi rośnie:D Teraz jak się potwierdzi dziewczynka to chyba też poprosze o fotkę "hamburgerka":D

fotki - klikasz "zaawansowana edycja" i masz przycisk "załączniki" umożliwiający dołączenie do wiadomości pliku z komputera:)
 
ajako :-D :-D :-D
Gratulacje synusia :-D
A reakcja pewnie , ze normalnia :tak: Ja sama nie wiem co chce, w sumie mi obojetnie, w sumie to nastawiona na chlopca, a w sumie to i dziewczynka mi sie po nocach sni :zawstydzona/y: Wiec sama nie wiem co chce i sie okaze po reakcji u lekarza jak powie :-D

Koniecznie rozkmin dodawanie fot, musisz te dowody przedstawic jak sie patrzy :-)
 
reklama
Do góry