reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

jak by moja niunka wyskoczyla w moje urodzinki to by byla rewelacja :) 23.02 byla by donoszona sliczna pulchniutka a nie tak jak mi kazdy mowi byle bym do poczatku lutego wytrzymała
 
reklama
my wczoraj byliśmy na usg, 1550 g obywatelki urosło:) wymiary zgodne z wiekiem ciąży +/- 3 dni, generalnie wszystko w porządku:)

widze ze tu dyskusja na temat rozpakowania sie w dogodnym czasie:)
Ja jestem po wizycie u GP i o dziwo wynik z holtera jest rewelacyjny, zadnych lekow nie dostalam , skoki wytlumaczyl mi tym ze w ciazy to sie czasem zdarza .Dostalam 4 tyg zwolnienia tylko dla tego ze bola mnie plecy-bo juz chcial mnie wyslac do pracy, ale powiedzialam ze mam cieżka prace i ble ble ble i w polowie lutego ide na macierzynski wiec sie zgodzil za 4 tygodnie powinien mi przedluzyc na kolejne 4 i tyle.Trudno w tym kraju dostac zwolnienie oj trudno.

Gratuluję udanych wizyt, dobrych wyników i w ogóle cieszę się, że jest ok.
 
Bozienka - ​w takim razie mój wieczorny paciorek będzie polegał na życzeniach dla Ciebie żebyś dostała piękny pulchniutki prezencik 23.02;-)))
 
Duże te Wasze maleństw już
Ciekawa jestem ile mój synuś będzie ważył, a USG mam po 11.01
Co do terminów i planów urodzeniowych
Ja termin mam na 21.03 ale chciałabym urodzić do 10-15 marca
A mój luby ma urodzinki 1.03 więc też ni byłoby źle taki prezencik mu sparwić
 
Jak rozmawiałam z moją położną to mi powiedziała, że po 36 tygodniu podpowie mi co zrobić, żeby za 2-3 dni na porodówce wylądować :-):-):-):-) jak już będę wiedziała to się podzielę z zainteresowanymi :-):-):-):-) podobno w 100% pewne jak się "Cioci słuchać będę" :-D:-D
 
Jak rozmawiałam z moją położną to mi powiedziała, że po 36 tygodniu podpowie mi co zrobić, żeby za 2-3 dni na porodówce wylądować :-):-):-):-) jak już będę wiedziała to się podzielę z zainteresowanymi :-):-):-):-) podobno w 100% pewne jak się "Cioci słuchać będę" :-D:-D

Ja też chcę :tak:
 
reklama
Kochane na początku lutego kończe 36 tydzień :-):-):-) wtedy już będę wiedzieć :-):-):-) a Atomówka nawet będziesz wiedziała czy się sprawdziło ;-);-)bo mówie 2 tydzień lutego mi się marzy także jak będę mieć sposób to w 37 skończonym tygodniu próbuję :-):-):-)
 
Do góry