reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
widze ze tu dyskusja na temat rozpakowania sie w dogodnym czasie:)
Ja jestem po wizycie u GP i o dziwo wynik z holtera jest rewelacyjny, zadnych lekow nie dostalam , skoki wytlumaczyl mi tym ze w ciazy to sie czasem zdarza .Dostalam 4 tyg zwolnienia tylko dla tego ze bola mnie plecy-bo juz chcial mnie wyslac do pracy, ale powiedzialam ze mam cieżka prace i ble ble ble i w polowie lutego ide na macierzynski wiec sie zgodzil za 4 tygodnie powinien mi przedluzyc na kolejne 4 i tyle.Trudno w tym kraju dostac zwolnienie oj trudno.
 
moja mama ma 6 lutego ale raczej nie chce urodzic na jej urodizny ooo nie!!!!

co do przenoszenia pierwszego dziecka- to sie nie zgodze ;] duzo mam wczesniakow rodzi je jako pierwsze, a drugie przenosza. Ale ja mam nadzieje ze u was bedzie tak jak sobie chcecie , ja chce po 36 kolo 38 tc urodzic ale co na to moj gin to nie wiem !
 
Gratuluje udanych wizyt:-)
Amandla - waga twojej małej jak mojego synka :-)
Trzymam kciuki za wizyty które was czekają.
A ja wiedziałam że maluch to mały nie jest mój bo ciasno mu w brzuchu już i widzę jak się wypina i czuje
 
Ha, no przecie moj termin juz z OM i pierwszego USG- 26 marzec to urodziny mojej Mamy :-)
Ewstra cieszę sie, że masz wkoncu zwolnienie- ja Was szczerze podziwiam.. Dwa dni po 3 godziny łazenia po sklepach i plecy i nogi myslalam , ze sobie pourywam :(
 
No u nas tatuś ma 30 marca urodziny i na dodatek 30 stke:-) ale wolałabym urodzic tak około 10 marca:-) a termin mam na 6 :-)


widze ze tu dyskusja na temat rozpakowania sie w dogodnym czasie:)
Ja jestem po wizycie u GP i o dziwo wynik z holtera jest rewelacyjny, zadnych lekow nie dostalam , skoki wytlumaczyl mi tym ze w ciazy to sie czasem zdarza .Dostalam 4 tyg zwolnienia tylko dla tego ze bola mnie plecy-bo juz chcial mnie wyslac do pracy, ale powiedzialam ze mam cieżka prace i ble ble ble i w polowie lutego ide na macierzynski wiec sie zgodzil za 4 tygodnie powinien mi przedluzyc na kolejne 4 i tyle.Trudno w tym kraju dostac zwolnienie oj trudno.


super ze dostałaś zwolnienie. mam nadzieje ze w styczniu jak pojde to też dostane. Bo 21 lutego zaczynam juz macierzyńskie:-)
 
reklama
Też byłoby fajnie dostać na urodziny prezent w postaci maleństwa, ale.... do 3 kwietnia mialaby mi w bębnie siedziec?
oj... jednak troszke późno:p będzie psikus i będzie 29 lutego ... urodziny co 4 lata... moje dziecko wolniej by się starzało:D
 
Do góry