reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Dziki dziewczyny za wsparcie - narazie stwierdzilam ze nie bede sie martiwc bo lekarz nie powiedzial ze cos jest zle powiedzial ze ta morfologia nie najlepsza a reszta badan pozytywnie wiec uspokoiłam sie i poczekam ten miesiac na wizyte i wyniki - IgG mam 138,4.
Bozienka mam nadzieje ze Twoj ból już minal.
Beatka ja tez mam nadzieje ze szybko sie pozbedziemy tej anemii te tabletki giganty ktore dostalam to na sam widok takiego wielkiego procha juz mam strach w oczach ja mam jakies klopoty z polykaniem tabletek... a te to giganty
Atomowka będzie dobrze zobaczysz serduszko będzie biło usłyszysz je i w środe ogłosisz nam cudowne wieści :)
 
reklama
gratuluje wszystkim udanych wizyt i czekamy na kolejne wiadomości

anula ja też strasznie przezywałam ta wtorkową wizytę,bo rok temu właśnie w tym czasie nie uwidoczniono akcji serduszka,więc każda wizyta to dla mnie stres
ale jest wszystko ok dzidzia rośnie słyszałam i widziałam bijące serduszko aż łzy mi popłynęły
 
Witajcie dziewczyny!!! dawno mnie tu nie było ale właśnie zaczełam nadrabiać zaległości troszke sie rozpisałyście hehhe Byłam ostatnio czyli 18.08 u ginka cały czas musze brac duphaston ale plamienia sie nie powtorzyły :) a to moja kruszynka 18mm serce bije jak szalone jak to usłyszałam to oczywiście oczka mi sie spociły heheh ;-)coś niesamowitego 100_1759.jpg

100_1760.jpg
 
lenka super, ze z Twoim Malenstem wszystko dobrze :)
Widze, ze mamy bardzo podobne terminy i wizyty - ja bylam 19.08 u gina :)
Jak dalej tak pojdzie to do szpitala tez trafimy w tym samym czasie :)
pozdrawiam serdecznie
 
almasta faktycznie idziemy równo hehehe :))) z tym szpitalem calkiem możliwe ale tam jakoś mi sie jeszcze nie spieszy:) kolejną wizyte mam 16 wrzesnia a ty?
 
dziewczyny wczoraj miałam wizytę. Z dzidzia wszystko dobrze. Zdrowe jak ryba jest:-) dzidzia ma długość 5 cm Normalnie widziałam jak ssało kciuk a potem machało tymi swoimi malutkimi rączkami i nóżkami. Babka sprawdziła też przezierność karkowa i też jest super. Jestem w 11 tygodniu i 5 dni wiec mam o tydzień młodsza ciąże niż wskazuje OM, ale to że cykle miałam dłuższe. no i mam przyjść za miesiąc to zobaczymy co tam się kryje między nóżkami:-)
A wizyta kosztowała mnie 180 euro = około 700 zl. ale czego nie robi się na swojej kruszynki
 
Ostatnia edycja:
nusia super ciesze sie ze dzidzi zdrowe :) i ruchliwe :) a wiek ciazy sie wyruwna z tymi usg bedzie sie tak zmieniac raz mniej raz wiecej :) podkoniec sie wyrowna dopiero :) dostalas jakies zdj ??
 
reklama
Do góry