reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Iwi super zdjecia ;) az Ci zazdroszcze :)

Ja tez dzis bylam na u Pani doktor i mialam USG. Dzidzia jest i jest wszystko dobrze... pozostaje mi wierzyc mojej Pani Doktor na slowo... bo ja tam nic nie widzialam... jej USG jest bardzo stare i ledwo mozna cokolwiek rozpoznac :( Strasznie mi przykro, bo porownuje te wizyty z wizytami z pierwszej ciazy, gdzie Pani Doktor byla super specjalistka i miala wypasiony sprzet 4D i co wizyte wszystko bylo super widac i slychac ...
tak wiec wierze Mojej Pani Doktor, ze jest ok i ciesze sie KROPECZKA jaka zobaczylam :)
Pani Doktor wymierzyla MOja Kropeczke na 1,2 cm co tez mnie bardzo cieszy :)
Kolejna wizyta za miesiac, z tym, ze sobie mysle, ze bede szukac kogos kto ma lepszy sprzet chociaz na 1 lub 2 wizyty, zeby zobaczyc Maluszka :)
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg i słyszałam bicie serduszka mojej fasolki lub fasolka :D:D:D Jestem taka szczęśliwa że zaraz oszaleje :)))
 
angel pewnie ze zobaczysz w 12 tygodniu juz wsyztsko widac masz dzien wczesniej wizyte hehe ja tez sie doczekac niemoge a ja juz bede w 15-16 ooooooo ale to leci masakra hehe a tak niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i sie oswajalam ztym
 
Po wczorajszej wizycie na usg, mały obywatel mierzy już 48 mm, serducho bije 140/min, BPD - 17 mm, HC-64mm, przezierność karku NT 0,9mm, widoczne kości nosowe i poza tym wszystko w normie:) Odetchnęliśmy za małżonem solidnie, strasznie się stresowałam przed tym usg:) Jak zwykle mam lekkie opóźnienie co do wyliczeń wieku ciąży z OM, bo według USG jest to 11 tydz. 4 dni.
 
A ja dziś byłam zrobić sobie badanie krwi , byłam bardzo dzielna mimo że pani postawiła przede mną cztery fiolki na krew :szok::-D
Wyniki jutro
Mi ostatnio pobrali siedem:szok:.

Na genetyczne idę w przyszłym tygodniu, dokładnie za tydzień w czwartek. Musiałyście przed badaniem wypić dużo wody? Bo ja takie zalecenie dostałam.
 
reklama
tricia - dużo wody to pewnie do usg przez brzuch będziesz miała ;)

gratulacje dla wszystkich mamuś:) super tak widzieć swoje kruszynki.. albo móc zobaczyć/posłuchać ich serduszek... :)
 
Do góry