reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

pinbula- a nie mzoesz isc do innego gina ? zalozyc kartoteke i cala reszte ? tu chodzi o becikowe ponoc do 10 tc trzeba kartoteke miec i zaswiadczenie- ale o tym dokladnie nie cyztalam, i dziwne te baby w rejestracji grrrrrrrrr oby sie udalo jak chcesz;] mi gin dzis w kartotece napsial ze mam silne wymioty(a nie mam i jakies czopki na nie) zeby bylo pod L4
 
reklama
Nie chce innego lekarza, do wielu już chodziłam z a tym mi sie współpracuje najlepiej. Powiem mu że jestem zmęczona jak wracam z pracy i chciałabym odpocząc. Może mi da zwolnienie. W końcu to i tak narazie pracodawca płaci. :p A dostac się do niego raczej dostanę. Powiem jak było że mnie na rejstracji odesłały bezpodstawnir. Jak mnie nie przyjmie to babom zrobie awanturę. i tyle. A co mi tam w ciąży jestem to mam huśtawki nastrojów. :p

Co z naszym głownym wątkiem wiecie coś??
 
witajcie:) ja wczoraj miałam kontrolę - to usg genetyczne. dłuuuuuugo miałam badanie, bo dzidzia tak ruchliwa że uciekała lekarce i nie chciała dać się zmierzyć;)
ale w końcu się udało i zostało stwierdzone, że są dwie ręce, dwie nogi, nawet paluszki na rączkach się udało policzyć ;) wszystko na swoim miejscu, odpowiednio rozmiarowe.. nawet maluszek większy i wychodzi na 4 marca juz a nie 7 (ale wiadomo że teraz to co wizyta to będzie inaczej wychodzić :) ).
Małe ma prawie 5 cm długości, ruchliwe niesamowicie - cudny widok. generalnie lekarka była bardzo zadowolona:)
na pierwszym zdjęciu maleństwo drapie się po główce rączką :)
to drugie to fotka "pomiarowa"
trzecie - "misiek" - dwie ręce, dwie nogi, nawet ucha można się dopatrzyć ;)
na czwartym - widać rączki przy główce, a na tej wyżej - nawet paluszki są odbite ślicznie:):)
 
kahaka - to tylko część! gin się zmartwiła że mi tel odmówił posłuszeństwa i nagrywać filmików nie mogłam, więc dała mi kilkanaście zdjęć z tej wizyty :) jejku jeszcze widzę to maleństwo wiercące się i kopiące... :):)
 
Ivi jakie świetne fotki - wszystko ładnie widać!
Ja muszę chyba też przygotować aparta albo telefon, w razie jakby znów nie było tuszu w drukarce, bo inaczej żadnej pamiątki miec nie będę z usg, a jeszcze trochę i maluchy będą za duże, żeby zrobić ładne zdjęcia
 
Ivi super . Bardzo ładne zdjęcia , dobrze karmisz fasolkę że tak rośnie :-)

A ja dziś byłam zrobić sobie badanie krwi , byłam bardzo dzielna mimo że pani postawiła przede mną cztery fiolki na krew :szok::-D
Wyniki jutro
 
ivi sliczny dzidzius :) ciesze sie ze wszystko dobrze jest :) te nasze dzieciaczki marcowe to chyba strasznie ruchliwe beda ;) ja sie niemoge doczekac swojej wizyty a ona dopiero 15.09 echh kiedy to bedzie masakra jakas ale wam dziewczynki zazdroszcze :)
 
reklama
Do góry