reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

odnośnie krótkiej szyjki to po raz pierwszy mi lekarka powiedziała o niej 2 tygodnie temu, po badaniu na fotelu, a wczoraj byłam na usg i dodatkowo lekarka mi zrobiła usg dowcipne, bo na zdjęciu z brzusznego usg widziała, że strasznie szybko mi się tam kończy ujście macicy, dowcipne zdjęcie było bardzo dokładne i zmierzyła mi jej długość, tak jak mierzy wszystkie inne parametry dziecka. Ja żadnych dolegliwości czy czegokolwiek nie czułam i wciąż nie czuję, więc gdyby nie badania to pewnie bym nie wiedziała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
amandla to ja mam skurcze ale narazie szyjka sie nie skraca ehhh jeszcze 4 miesiace boli niepewnosci skurczy i malenstwo bedzie znami (miejsmy nadzieje ze wytrzymam 4 miesiace) a przynajmniej 3,5 :) ehh ta ciaza jest calkiem calkiem inna niz pierwsza
 
Amandla dziekuje za wytlumaczenie:-)
Dziewczynki bedzie wszystko dobrze zobaczycie, trzeba poprostu uwazac na siebie i odpoczywac, kazda z nas ma jakas doleglosc szyjki skurcze u mnie ten pecherz nieszczesny ale przeciez damy rade kto by dal jak nie my:-D
 
ja mam dziś połówkowe ok 18godz trzymajcie kciuki

bozienka a czy to nie są te skurcze przepowiadające, które mogą się pojawić już w drugiej połowie ciąży? jesteś pod dobrą opieką lekarza, który ci to wszystko kontroluje tak więc więcej spokoju, bo stres tylko może pogarszać sprawę, na pewno wszystko dobrze i w swoim czasie szczęśliwie się rozwiąże

myślę że w dzisiejszych czasach najważniejsza jest wczesna diagnoza jeśli jest jakiś problem to medycyna w większości przypadków potrafi nam pomóc zwłaszcza w tak zaawansowanej już ciąży, trzymam kciuki za wasze maleństwa i niech te problemy szybko powrócą do stanu radości :tak:
 
anula trzymam kciuki :) skurcze kochana mam nie te przepowiadajace pne to pikus opieke mam dobra lekarz narazie niewidzi zeby sie szyjka skracala robila miekka naszczescie z dzidiza tez wszytsko wporzdaku :) ale sama mowila ze to sie moze zmienic w kazdej chwili zobaczymy co teraz mi powie za 7,5 dnia ide na kontrole wiec sie okarze czy wsyztsko bez zmian :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
chyba te, skoro forte a nie zwykłe ;-) działać chyba muszą, bo koleżanka tez je brała i nie miała anemii. Tylko że tu dawkowanie 1-2 tabl. dziennie a ja mam łykać 4 ;-)

Anula powodzenia na wizycie!
4 ?:szok:ja musze meza wyslac po lacibios femine i te buraki bo co chiwle jakas infekcja noi teraz krew ;/ ta cora ze mnie wyssie wszytsko hahah
 
Do góry