reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
joamar ale czaaad:-D taka mikrusia istotka, no cud po prostuuu:-p napisz cos więcej jeszcze, ile dzidzia mierzy itp, widziałas jak się rusza?
A gin nie wypatrzył nic między nogami jak tak pieknie nóżki rozkładała?:-D wiem wiem to za szybko ale niektórzy snuja już przypuszczenia:-)
 
wszystkie szczegóły opisałam w wątku o wizytach, żeby było właściwie. Dzidzia ma 2,7 cm, serduszko bije 170, między nóżkami niestety nic jeszcze się nie pojawiło
 
joamar ogromnie się cieszę z tak dobrych nowin ! :-) Co do terminu to maleństwo i tak sie urodzi jak jemu będzie pasowało więc lepiej się nie przywiązywać do żadnych terminów ;-)
 
no to ja wklejam też moją Dzidzię w 7 tyg (usg 05.05.2010) :tak:
Dzidzia 7 tydz.jpg
 
To ode mnie kilka informacji po usg :)

Usg miałam robione przez brzuch ( lekarz powiedział, że zaczniemy przez brzuch, a jak będzie kiepsko widać to dowcipnie- ale nie trzeba było )

I tak termin mi skoczył z 12.12. na 6.12 :) Heheh może mikołajek będzie :)
wg OM był 10t6d wg usg 11t3d więc wielkich odchyleń nie ma.
CRL-4,7 cm
nt- 1,4 mm
Fhr miarowe, 164 uderzeń na min.
NB widoczne
szyjka 45 mm

I tak cudownie ruszał nóżkami i machał rączką, a drugą przysłaniał buzię ...sweeeeet :)
 
reklama
Do góry