reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Mamolka gratuluje zdrowej dzidzi:-)

Ja również miałam dziś badanie i też mam nt=1,4 (przy crl=6,1 cm) a ryzyko mnie obliczył na 1/10000.
Wziął pod uwagę kilka parametrów, m. in. nt, kośc nosową i wiek (dla mojego wieku - 30 lat - ryzyko populacyjne zespołu Downa wynosi ok. 1/800!).
 
reklama
Cristalrose! No to gratulacje! No z tym wiekiem to już nie przesadzajmy - 30 lat to super czas na dziecko.
No i jaki bąbelek już duży! super! SPOJRZAŁAM na zdjęcia- cudowne- no i ten chłopaczek jest rewelacyjny :)
 
no to jestem po wczorajszej wizycie :)

w sumie wczoraj chyba same dobre wiesci :) i oby tak zostalo.
z jednych zlych to nabawilam sie zapalenia pecherza nie wiem skad jak i gdzie bo ... nie wiem wlasciwie i nigdy nie mialam ale zawsze musi byc ten pierwszy raz. dostalam antybiotyk jednorazowy jak on nie pomoze to bede musiala sie dluzej poleczyc. w poniedzialek lub we wtorek ide powtorzyc badanie i bedzie wszystko jasne. oby pomogl za pierwszym razem :)

a dzidzior mial wczoraj 9,2 tc wiec w sumie po srodku jednego i drugiego suwaczka haha :) ale odnosnie wielkosci jak to jest to gin mi wszystko super wyjasnil i podobnie jak wy wiec juz sie nie zamierzam tym martwic i interesowac :0)
i w tydzien urosl 1 cm !!!! :D super !!! i ma 2,5 cm kochany moj :) no i jak maz zobaczyl tylko na usg ze wyma****e raczkami nozkami tzn uslyszal ze gin tak do mnie mowi to jak nie wtargnal do drugiej czesci usg zeby zobaczyc to sie az poplakalam jak sie cieszyl i patrzyl :) na poczatku cisza i cisza a ja czekalam oczywiscie na to :serduszko bije. a on od razu no jak siepieknie rusza :D ma juz piekne raczki i nozki i glowke i brzuszek super wygladal :) i juz nie jest krewetkiem :)

co do glowki co mnie najbardziej martwilo to powiedzialam mu co mi tamten lekarz powiedzial jak mnie nastraszyl to sie popatrzyl i usmiechnal. tak go poogladal i mowi : i czym sie pani martwi. ja tu nic niepokojacego nie widze z reszta jak lekarz mogl ocenic cos na tak wczesnym etapie. niech pani si enie martwi spokojnie sobie zyje do usg polowkowego bo to w sumie jest najwazniejsze badanie bo tam wszystko wychodzi najbardziej. ale ze u pani tamta dzidziabyla zupelnie zdrowa wiec jbym byl spokojny do konca ciazy :) rozumiemy sie ?? tak mi powiedzial :) no i takbede myslala troche o tej glowce ale napewno ochrzanie profesorka no a tak w sumie ok jest tylko ten pecherz glupi aaaggrrr
 
Tak poprzyglądałam się ślicznym zdjęciam Olci i Cristalrose więc i ja pogrzebałam w starych zdjęciach... i proszę państwa.. tak wyglądał mój synek pod koniec 13 tyg- ówczesne 7,5 cm szczęścia właśnie bawi się obok mnie :) Zdjęcie0032.jpg
siedzi sobie taki bąbelek w dziupli :)

Teraz już takich zdjęć już nie będę miała- szkoda :(
Zdjęcie z wczorajszego usg wrzucę jak tylko znajdę kabelek do telefonu.
 
noooo!!!:) missiiss co tam pęcherz - wyleczysz go za pierwszym razem zobaczysz:D Dobrze ze z dzidziusiem wszystko jak należy:)ahh Gratulacje! Bardzo się cieszę. pytałaś gina o plamienia?
 
ewwe dzieki za wiadomosc na priv dpiero przeczytalam ;)
cod o plamien to uznal to ze to z tego pecherza od zapalenia ciezko mi bylo tylko wyjasnic mu kolor :p i tlumaczylam od wyblaklego lososiowegopozniej zmienilam na piaskowy ale nie taki piaske mokry na plazy tylko taki suchy bardzo wybrakly, taka wyblakla brazowa bardzo wyblakla haha az w koncu powiedzial to moze zobaczymy ?? haha :D no i oczywiscie skleroza moja nie zna granic i zapomnialam wziac zaswiadczenie do szkoly :/ jaki ze mnie glupek masakra a mialam to jak najszybciej zalatwic dechy... chyba dopiero 2 czerwca wezme mam nadzieje z emi przyjma wtedy ale poiwem ze mieszkam nie w opolu i ciezko mi bylo przyjechac o :)
 
missiiss nie ma sprawy:)

Powiedzcie mi kochane czy jak dzis mam na suwaczku 10 tydz 6 dzien to jutro bede miała 10 tydzien 7 dzień czy 11 tydzień?? oczywiście znów chce przyśpieszać :D
 
reklama
Do góry