reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch

Zglupiec można 🙈 w takim razie 8 miesiąc kiedy się zaczyna? 31+1 czy 32+1 ?
32+1
IMG_8290.jpeg
 
reklama
Tu jest to fajnie wytłumaczone, dla lekarzy przykładowo 31+3 to 31 tydzień ciąży, nie 32.
 

Załączniki

  • IMG_3099.jpeg
    IMG_3099.jpeg
    133,5 KB · Wyświetleń: 28
To wychodzi jakby 33 tydzień 🙈 bo 30+1 to skończony 30 i zaczęty 31 to jak to dobrze rozumiem to 31+1 to już 32 tydzień ?
Medycznie 31+1 to 31 tydzień i tak też jest opisane w tej tabeli. Jedynie jeśli sobie czytasz o rozwoju dziecka, to możesz albo patrzeć na 31 - wtedy przeczytasz co dziecko już osiągnęło bo tydzień jest skończony, albo na 32 - wtedy przeczytasz co osiągnie w bieżącym tygodniu, który dopiero leci. Ja tak zawsze to rozumiałam :)
 
Medycznie 31+1 to 31 tydzień i tak też jest opisane w tej tabeli. Jedynie jeśli sobie czytasz o rozwoju dziecka, to możesz albo patrzeć na 31 - wtedy przeczytasz co dziecko już osiągnęło bo tydzień jest skończony, albo na 32 - wtedy przeczytasz co osiągnie w bieżącym tygodniu, który dopiero leci. Ja tak zawsze to rozumiałam :)
Faktycznie ;) teraz rozumiem 😁
 
Moja córka zwłaszcza na końcówce ciąży upodobała sobie prawa stronę, nie miałam szans położyć się na tym prawym boku, od razu dostawałam mocne kopniaki w dole i u góry brzucha 😂
 
reklama
reklama
Do góry