reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam z wizyty u gina i jestem szczęśliwa. Zrobił mi badanie USG, i widziałam maleństwo, serduszko bije, gin stwierdził 9 tydzień i 6 dzień. Maleństwo ma już 3,04 cm :) Robiłam wcześniej morfologię, mocz i glukozę i wszystkie te badania wyszły dobrze:) Dostałam skierowanie na 7 kolejnych badań i następna wizyta wraz z wynikami na poniedziałek 17 czerwiec i w końcu założenie karty ciążowej. Dziękuję za trzymanie kciuków, bardzo pomaga myśl, że ktoś czasem pomyśli o nas.


Dziękuję za wszystko. w weekend wstawię zdjęcie.
 
Anisen - gin dał mi skierowanie na wszystkie pozostałe badania i w poniedziałek z wynikami idę do niego i wtedy założy mi kartę. Chyba tak po prostu u niego jest, ale w końcu muszę powiedzieć, że trafiłam na jakiegoś normalnego lekarza :)
 
Pytam dlatego ze mi gin powiedział przy pierwszej ciązy że zakłada kartę bo to jest moje zaświadczenie że jestem w ciązy i mam ją nosić stale przy sobie. W razie czego, wypadku albo innego zdarzenia będą wiedzieli jak ze mną postępować ;) a i jakby coś sie działo niedobrego w każdym szpitalu przyjmują mnie jako cięzarną a nie potencjalnie w ciązy ;)
 
anisen - moja gin też mi jeszcze nie wydała karty ciąży, mimo że maleństwo i serduszko bijące jest. też się zdziwiłam, bo to dla mnie najważniejszy dokument w czasie ciąży z którym nie można się rozstawać..
 
głupie to , bo odpukać w razie co będziecie walczyć by wam uwierzyli że jesteście w ciązy.
Gdzieś wyczytałam, nie pamiętam już gdzie ze kartę zakłada sie jak lekarz potwierdzi ciązę. Serduszko jest, ciąza potwierdzona. Po co badania w niej? Badania przecież wpisuje sie na bieżąco
 
mi też gin dopiero po badaniach lab. założył kartę. w poniedziałek dostałam :)
nie czytałam kto dziś wizytował ale gratuluję dzisiejszym wizytującym :)
 
reklama
anisen - u nas gin zakłada ciażę jak maleństwo ma przynajmniej 7-8 tyg. Chodzi o pomiary i pierwsze USG, które jest przypinane do karty i pierwsze porządne pomiary. Ale fakt, że nie mam pojęcia czemu od razu mi jej nie dała, żeby było juz zabezpieczenie w razie jakiegoś wypadku czy coś.. no nic, i tak usg przy sobie noszę..
 
Do góry