reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Wiecie co dziewczyny, jak chodziłam w ciąży z Olką, to uczęszczałam do szkoły rodzenia i tam same dziewuchy się potrodziły (a było nas 12 na kursie)-teraz sami chłopcy-to może jakimiś falami idzie. Ja czekam na poniedziałek, ciekawe czy moje dziewczyńskie przeczucia się potwierdzą.
Gratuluję wizyt i trzymam kciuki za dalsze &&&&&&&&&&&&.
Ja jutro idę się kłuć i "moczyć", więc też proszę o pozytywne myśli.
A dziś z Olką do dermatologa uderzam (małe AZS ma).
 
reklama
jejku:szok: co za męska inwazja na forum!!!!:-D:-D:-D:-D szalejecie z tymi sisiorkami:-D jak i u mnie wyjdzie facet to wcale inwazja(byłby 3syn....!!!):szok:
Zosia niech Ci nic nie dorośnie,plis:-D:-D:-D

Coś mnie dziś nerka zaczyna boleć:eek:(jestem już po2 operacjach...:baffled:)ale może przejdzie...najlepiej na sąsiada:-)
 
Teraz sie wysypią panieneczki ;) bo lekarze szybciej chlopca widzą niż dziewczynke. Jak widzą chłopca, tzn siusiaczka i jajeczka to im to nie odpadnie a jak nie iwdzą to nie zawsze znaczy ze sie nie ukryły ;) dlatego dziewczynki wysypują sie dóźniej. mi z Kingą długo gin nie chcial powiedzieć płci bo nie był pewny. Jak powiedzial to mówi : tezrz jestem jestem pewny - dziewczynka. Jak zapytałam czy sie nic nie zmieni to powiedział ze już na pewno nie. a to bylo juz po 24 tygodniu ;)
 
delewarre gratuluje synusia!!!! t juz 12 chlopców ;) mamy juz druzyne ;) hehe
trzymam kciuki dzisisj za wizyty ;))&&&&&
a propop objawów to teraz ta ciaza mi bardziej daje w kosc ;) teraz zygalam jak kot miesa nei jadlam prawie za to ryby uwielbialam i sie smialam ze bedzie maly wedkarz po tatusiu ;) (jak jadlam sos serowy z tuńczykeim to mówilam ze to moja milosc hehe a inni patrzec nei mogli) a piersi nic nie utosły i sie zrobily brazowe :) 'a teraz ciaza z łucja, miesko jadlam chyba normalnie, piersi jak balony piekne jedrne i rozowe , prawie nie wymiotowalam i zbrzydlam jak cholera chociarz teraz tez mam pare syfków na twarzy ale to przez ta chustawke chormonów ;(
pustiszi ja obstawiam u cb chlopaka a u bandytki mi sie wydaje ze tez chlopak chociarz ostatnio po jej poscie obstawialabym córe)ale nei bede narazie sie wymądrzac ;) hehhe
 
Ja jutro się umawiam do prywatnej kliniki na połówkowe badanie na 16 lub 21 sierpnia - mąż się już doczekać nie możę. Tam wiem ze na pewno sprawdzą i zdecydują co robić z tą moją szyjką... bo idę do lekarza który prowadził mnie w szpitalu pod koniec z ciąży z Konradem.


Jestem strasznie ciekawa czy któremuś z naszych chłopaków "coś" nie odpadnie :-D bo i takie sytuację się zdarzają ;-)
 
mojemu nic nie odpadnie halo !! ;)) jajeczka mi lekarz obrysowal i fiutka dowód mam ! :-)a jestem ciekawa czy twój adrian bedzie chlopcem czy dziewczynka ;)
 
Bluelovi, dziękuję za fluidy :) Mam nadzieję, że przez ten mój tłuszcz na brzuchu dotarły do maleństwa i zaczarowały żeby była psitka * . Ja na usg jeszcze się nie umówiłam, ale z nfz mam mieś 25.08-17.09...zobaczymy. W międzyczasie chcemy iść na 4d. Może wtedy czegoś się dowiemy.

To i ja wezmę udział w zabawie :) Wróżcie, wróżcie :D
Co do objawów, ja znoszę wszystko bardzo dobrze. Miałam tylko mdłości na początku, ale też krótko (może ze 3 tygodnie), zero wymiotów, jem wszystko jak leci. Niby mam zachcianki, ale ... mijają jak wracam z zakupami do domu. Lody bym mogła jeść non stop (jak zawsze:p ), jem mniej niż przed ciążą, chociaż zwalam to na karb upałów. Na początku tylko zauważałam róznicę w zapachach, teraz nic. Sexu mi się chce i kiedy mogę... to mogę :p Tylko jedyny problem to cycuchy. Urosły bardzo szybko (miałam w biuście 122cm, mam już ponad 135 :/), teraz same brodawki puchną i stają się mega wypukłe (cała brodawka z otoczką. Wyglądają jak sztuczne), koło brodawek mam takie "placki" lekko zaczerwienione, wyglądające jak by mi się woda w tych miejscach zatrzymywała (lekarka mówiła, że to od stanika, ale zmieniłam i dalej... nie wiem czy traktować to jako objaw), no i codziennie mam uczucie wbijania igieł w piersi.
A, i podobno, jak któraś na forum pisała, mam brzuch na dziewczynkę. Ale wg mnie ciężko stwierdzić bo za dużo tam tłuszczu :p

Uffff...

To co, dziewczynka? czy siurek?


* i tu przypomina mi się pewna zabawna historia. Dialog między moimi rodzicami, który usłyszałam "przypadkiem"
Tata: pokas psitke dam Ci japco
Chwila ciszy
Tata: eee, bzydka psitka, oddaj japco.
 
hhaa SALI DOBRE :) u cb bedzie psitka ;)
(a i tu sobie zastrzegam prawo do niekaralnosci bo ja wróze dla zabawy hehe :) za bledy i pomylki nie odpowiadam ;)) ale wiecie zawsze moge trafic ;)
 
Jakie lipcowe dzieciaczki śliczne :)

a ja rodziców też kiedyś usłyszałam miałam jakieś 13 lat miałam w pokoju drzwi harmonijkowe u rodziców drzwi przymknięte. Ja się przebudziłam słysze szelest i nagle tata: czemu nie jęczysz? No i wiadomo co dalej słyszałam... do dziś mam to w głowie jak bozie kocham trauma ... Niby mormalne ale trauma ...
 
reklama
To jak także się Was poradzę i opowiem swoje objawy...czyli nic:p Az mnie to czasami przeraza, bo gdybym nie poszla do lekarza i nie liczac braku okresu, to nie wiedzialabym wcale o ciazy. Ani mdlosci, ani zaparc, ani wzdęc, zapachy normalnie, no może z wyjątkiem czosnku, bo zależy w czym jest:p Mięsko isłodycze normalnie. Jedyny problem to ogromny głód rano, az mnie żołądek boli i muszę szybko coś zjeść, ale i tego coraz mniej mam:) Piersi urosły,ale nie jakoś specjalnie dużo. Zmęczona nie jestem, śpię tyle ile przed ciąża, popołudniu drzemki nie potrzebuje nawet jak wczesnie rano wstane:)

I co dziewczyny? Takie pozytywne znoszenie ciąży może o płci dzieciaczka świadczyć? :p
 
Do góry